Během dne mě párkrát rozbolí břicho, jako když dostanu MS

am123alka
20. črc 2013

Ahoj holky, myslíte, že může být normální, že mě chvílemi rozbolí břicho a udělá se mi zle přesně jako když to mám dostat? Jsem 6tt. U prvního těhu jsem nic takového neměla a nyní to mám snad už od počátku, tak si říkám, jestli něco není špatně. Díky moc za radu!

lucifereeek
20. črc 2013

mě na začátku taky pobolívalo břicho jako na ms, takže myslím, že je to normální 🙂

eficenka
20. črc 2013

takhle mě pobolívalo břicho asi do 12tt 🙂 někdo řeší, že ho břicho bolí jako při ms, někdo zase že nemá žádné příznaky, někdo že je má jen krátce, někdo, že je má dlouze... vše je normální, pokud nekrvácíš jasnou krví! 🙂

zuzamik
21. črc 2013

Mě to občas přepadne i teď a je to ok- bylo mi řečeno, že pokud se nekrvácí, je to normální 😉

tichackova
21. črc 2013

Buď v klidu, je to normální😉 Je to tím, že se roztahuje děloha🙂

hedu
10. pro 2013

Ano, je to normální, mě takhle pobolívá bříško od začátku a občas i teď v 15 tt. Doktor říkal, že to může být.... Takže klíííd 😉

klaire22
10. pro 2013

také jsem to tak měla, pobolívalo mě bříško, ale je to fakt tím, že se roztahuje děloha 🙂

marukm
10. pro 2013

@am123alka Je to normální, pokud to nejsou hodně intenzivní bolesti. Pak honem k doktorovi, protože mně si kvůli tomu nechali na pozorování. Ale asi jsem rarita, protože jsem fakt myslela, že zhynu!:D

malickaterka
1. led 2014

Taky se mi to stává a taky měla strach 🙂

gabina321
4. led 2014

Ahoj, jsem asi v 6tt a mam uplne to same

verena32
5. led 2014

ahojky mam stejny problem jsem asi v 5 tt a pobolíva me v podbřišku,jsem z toho dost nervozni ☹

tyhou
5. led 2014

Ahojky, je to normální 🙂 já byla v 6tt kvuli špinění na pohotovosti a dr. se mě tam ptala jestli mám tlaky v podbřišku jako při MS, řekla jsem že od ovulace a ona mi sama napsala Magnesium jedno ráno a jedno večer a je fakt že je to ted bez tlaku v podbřišku, je to fajn a navíc mi moje dr. při kontrole řekla, že magnesium je v tehotenství dobré 🙂

leni78
5. led 2014

Bolest jako na ms neni uplne ok. Jen v zacatku je normalni, pak uz bych na sebe radsi bxla opatrna. Bolest pri roztahovani delohy je jina.

hankatrdlinka
6. led 2014

Tak jsem hned klidnější, když to tady čtu...jsem v 7tt a taky sem tam taky mám pocit v těle, jako bych to měla dostat....

brundik2002
8. led 2014

Také děkuji za radu, byla jsem dost nervozní, k dr jdu až v pondělí, tak jsem klidnější 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru