Bolest podbřišku v raném těhu. Kdy jde vidět srdíčko?

mira123
3. čer 2014

ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jsem 6týden apříšerně mě táhne podbříšek, je to normální?
taky bych se chtěla zeptat v kterém týdnu jde vidět srdíčko?je možné,že už v 6?🙂 děkuji🙂

aluskacz
3. čer 2014

Bolesti v podbřišku jsou normální, natahují se vazy, zvětšuje se děloha. 🙂 Je to srovnatelná bolest s menstruačními bolestmi 🙂 My měli srdíčko v 7tt 🙂

jaydeep
3. čer 2014

také mám bolesti v podbříšku, v Květnu ms jeden den, tak jsem zítra zvědavá... docela se toho bojím co mi dr poví 😵

pogo007
3. čer 2014

jja mela srdicko ted v 6tt🙂a obrichu ani nemluvim:(

pampalin
4. čer 2014

Srdíčko je většinou vidět v 7.tt - tedy 6+...tt. 😉

brendamonique
4. čer 2014

Já měla MS bolesti celé těhotenství, byla jsem s tím i hospitalizována v nemocnici, na začátku jsem se díky tomu bála, že potratím, ani dr. mi pořádně neuměl vysvětlit proč to. Nakonec jsem dostala kolem 20. týdne v nemocnici hořčík a následně i prášky domů, tak se to o něco zlepšilo.

mira123
autor
4. čer 2014

@brendamonique
@pampalin
@jaydeep
@aluskacz díky holky uklidnily jste mě🙂
ty bolesti v podbříšku mě fakt straší.
do toho ještě bolesti beder:-/to je mazec

heduskak
4. čer 2014

Ahojky, tak doufám až pujdu v pátek na gyndu bude už vidět srdíčko dnes jsem 6+4 přesně takže v pátek budu 6+6 tak by mohlo být vidět ;) jinak 26.5 bylo těhu potvrzeno doktorem 🙂 a bolest podbřišku mám taky :/

mira123
autor
4. čer 2014

@heduskak tak asi to tak má být,ta bolest a je to známka, že mimi vnás roste🙂

makuka88
4. čer 2014

Mě nic nebolí doteď, ale bolet bříško může a srdíčko jsem měla vidět 6+4tt

krasnydenvsem
7. čer 2014

Dobré ranko holky mně dnes v nocí vzbudila šilena křeč v podbřišku utíkala sem na wc myslela že jsem dostala měs.Trvalo to myslím 2 min ale to byla neskutečna bolest .Já jsem po umělém oplodněni na potvrzeni těh sem ještě nebyla teď nevím co mam myslet měsíčky sem měla minulý měsíc 7 mam strach co měla znamenat ta křeč přiští týden budu vět proč ale jak čtu že doktoři nedokázali vysvětlit proč jsou křeče ☹

fachy
7. čer 2014

@krasnydenvsem Ahoj, zrovna jsem chtěla napsat něco podobného a hledala někoho, komu se to taky stalo. Já jsem byla 8 dní po IUI, když jsem takovou křeč dostala v noci než jsem šla spát. Mně tedy trvala déle a byla opravdu hnusná. Musela jsem si dát horkou sprchu, pak se zabalit do silné deky, vlézt takhle pod peřinu a po nějaké době jsem usnula. To samé jsem měla minulý měsíc. I pár dní před tím než jsem v 6tt zjistila, že jsem časně potratila. Mám úplně strach jestli to není vypuzení "cizopasníka" imunitním systémem ☹

krasnydenvsem
7. čer 2014

@fachy no pravě vůbec nemam náladu nevím co mam myslet skoro celou noc sem nespala porad beham na záchod já vím že když se usazuje embryo v děloze to je tak na 5 den po transferu můžou byt křeče ale já sem byla 26 .5 tak nevím co mam myslet to je šilena nejistota

fachy
7. čer 2014

@krasnydenvsem budu moc držet palce, aby bylo vše v pořádku a vyšlo to. 🙂
Já jsem od noci taky totálně bez nálady ☹

krasnydenvsem
7. čer 2014

co čtu tak asi to tak má byt vše bude v pořádku a budeme mít nádherné miminka

krasnydenvsem
7. čer 2014

@fachy uvidíš že vše bude v pořádku to se uhnízdilo vaše dětatko do pělišku ,ale nedávej horkou sprchu

cervenakarkulka
7. čer 2014

@fachy
@krasnydenvsem holciny, mela jsem to na zacatku ta,y- strasna krec az jsem se zamotala co klubicka. A bylo to tak dvakrat i pritel se desil co tak vyvadim. A nakonec v pohode. Muzeto byt cokoliv od rozrahovani delohy po stres.
Urcite bude vse ok 🙂 myslim na vas !

missveru
7. čer 2014

Já tedy otěhotněla přirozeně, ale průběh na začátku jsem měla hodně podobný - jeden den špinění, pak křeče do podbřišku... no a v 6. týdnu už bylo vidět srdíčko našeho broučka 🙂 Takové bolesti jsou normální, děloha se rychle zvětšuje, natahují se podpůrné vazy a to holt bolí (a bolí to doteď!). Držím vám palce, ať je to v pořádku!

fachy
8. čer 2014

@cervenakarkulka bohužel, mně se začaly dělat beďary, přestala mě bolet prsa, takže si myslím, že u mě je to jasné :( Když jsem v únoru otěhotněla, tak jsem měla krásnou pleť, prsa mi přišlo, že mají tunu (a to mám takový lentilky 🙂 a teď nic :( ach jo, kdy už se to povede? Vždyť se všechny problémy vyřešily a jsme zdraví

cervenakarkulka
8. čer 2014

@fachy ikdyby, tak hlavne ze jste zdravi a muzete se snazit dal. Nam se povedlo, kdyz jsem se na vsechno vyprdla. Psychika hold dela hodne. Moc drzim pesti!🙂

krasnydenvsem
8. čer 2014

@fachy každé těhotenství je jiné někdo má nádhernou plet někdo bedary nemluv do předu mysli pozitivně,test kdy máš dělat?

cervenakarkulka
8. čer 2014

@krasnydenvsem jooooo 🙂 to jsou spravna nakopavaci slova 🙂

makussska
8. čer 2014

Já měla ze začátku - cca 5. týden docela silný bolesti podbřišku, jak kdybych to měla dostat, tak jsem ho přemlouvala, ať tam zůstane... A zůstal. A už je venku v kolíbce 🙂 Pak jsem mívala bolesti občas a občas takový jak když bodavý bolesti, je to rostoucí dělohou. Akorát cca ve 4. měsíci (po návratu do práce - dojíždění jedna trasa 50 km) jsem dostala bolesti zase, spojený s tvrdnutím dělohy. A bolesti byly docela dost nepříjemný, často mě chytaly při řízení, jak auto nadskakuje... Radši jsem nakonec zůstala doma dřív, než jsem původně plánovala a bolesti ustaly, objevily se pak už jen jednou, když jsme jeli před Vánocemi s manželem po dálnici do Brna nakupovat dárky...

makussska
8. čer 2014

@fachy neztrácej naději, mně bolely prsa zezačátku hodně, cca 4. a 5. týden a pak přestaly 😉 budu držet pěsti, ať se zadaří!!!!!

fachy
9. čer 2014

@cervenakarkulka
@krasnydenvsem
@makussska dnes jsem delala test a nic ☹ jsem 12. den po iui.

cervenakarkulka
9. čer 2014

@fachy zkus jeste za dva dny a uvidis 🙂 me se ukazala druha carka az 14 dni po ovu.

krasnydenvsem
10. čer 2014

@fachy třeba tam je čárečka ,já sem dělala na 7 den nemohla sem vydržet a byla sotva vidět ,včera sem dělala zas test tak jak mně bylo řečeno a byli dvě krasné na potvrzení ultrazvukem jdu 24 doufám vše bude v pořádku

makussska
10. čer 2014

@fachy a kdy jsi měla dostat menzes?? zkus fakt počkat dýl, uvidíš, budu držet pěsti, aby to vyšlo!!!!

luciejancarova
8. črc 2014

Ahoj holky, přidávám se k Vám. Podle MS bych dnes měla být 6+4, zítra jdu poprvé k MUDr. tak snad mi mimi potvrdí.
Podle ovulky jsem ale teprve 3+4 (nepravidelný cyklus po vysazení HA), myslíte, že už bude něco na ultrazvuku vidět? Dost mě bolí břicho, jakoby menstruační bolesti, chvílema je to dost nepříjemné ☹ ale doufám, že je to známka toho, že mimísek roste 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru