Bolest zad 10+6tt. Jak bolest zmírnit?

nikola471995
14. říj 2019

Krásný večer holky, chtěla jsem se zeptat jsem 10+6tt a už skoro týden mě bolí záda v kříži. Už se to někdy nedá vydržet 😕. Nemáte nějakou ráda jak tu bolest aspoň trochu zmírnit? Děkuji 😊

vitezove
14. říj 2019

@nikola471995 paralen. Teplé obklady na záda. Po 12tt klidně i těhotenská masáž.

laka_lacenda
14. říj 2019

Cvičení. 🙂 Tehotenska joga, procházky....Od 2. trimestru plavání nebo nějaký cvičení ve vodě....Záda mě paradoxně bolí nejvíc, když nedělám nic.

lida9
15. říj 2019

fyzioterapeutka....

nikola471995
autor
15. říj 2019

@vitezove
@laka_lacenda
@lida9
Holky děkuji moc 😊

vladienka
15. říj 2019

@nikola471995 ja som v 10tt a taky mi to zacalo, nieco strasne, u dcery si take nieco nepamatam.. mam do toho aj zanet mocaku ale atb beriem uz 4 dni a tie bolesti sa nezlepsuju tak to asi nie je z toho. No dnes uz som myslela ze pojdem k dr, ale nechcem byt za hysterku 🙄 skusam suche teplo

nikola471995
autor
15. říj 2019

@vladienka já jsem na záda trpěla už tedy předtím ale někdy je to vážně děsný že chodím nakloněná 🙄

mikimous
15. říj 2019

To je jednoduché..cvičit opatrně👍😉😉

sabina21
11. pro 2019

zkus nějaké doplňky stravy, na internetu nějaké stránky nabízí jak doplňky tak i poradenství, tak to máš hned při jednom

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru