Bolesti hlavy. Mám mít obavy?

lori1097
31. říj 2021

Ahoj, chtěla jsem se zeptat a poprosit o radu jestli mám mít nějaké obavy ze silných bolestí hlavy(ani Paralen nepomáhá), jsem na konci prvního trimestru, tak jestli by to nemohl být příznak něčeho ohledně vývoje těhotenství. Nemocná nejsem, cejtíim se jinak v pořádku

klokanka31
31. říj 2021

@lori1097 Mě bolela hlava hodně hlavně v druhém trimestru,a vše v pořádku.

lori1097
autor
31. říj 2021

@klokanka31 dobře děkuji, ptám se z toho důvodu že v předešlém těhotenství, které bohužel nedopadlo mi vyšly výsledky na vysoké riziko preeklampsie, tak se bojím aby to nebylo to stejné znovu

lachtanice86
31. říj 2021

@lori1097 hlava mě bolela nonstop cele obě těhotenství

orisek56
31. říj 2021

@lori1097 včera jsem přijela na photobowt, už jsem byla v termínu, protože mi bylo neskutečně Zoe, jako by, se une projevovala preeklmapsie. Ta vyloučena a byla jsem ve 40 tt. Porod mi vyvolali. Nicméně preeklmapsie se pokud vím vyskytuje až od 2. Trimestru , tedy příznaky.

hanynka1704
1. lis 2021

@lori1097 tady nezbývá nez to přežít. Ja tedy používám fytonaplasti od Tiande,ale občas ani ty nepomohou. Před tehu jsem při bolehlavech normálně používala léky na předpis,to se fakt nedalo,takže to,že teď to zvládám bez prášku,je pro mě záhada.

zelenaesmolda
1. lis 2021

@lori1097
me bolela silene hlava pri covidu

lori1097
autor
1. lis 2021

Děkuji za zkušenosti

cyriela
9. bře 2022

@lori1097 Jsem v 1. trimestru a mám také bolesti hlavy, chce to hodně pít a jíst.xv

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru