• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti v podbřišku v začátku těhotenství

8. prosince 2016 
No já dnes v noci měla křeč,myslela jsem že to ani neepzdycham,teď čekám v porodnici na vyšetření UZ a doufám, že bude vše v pořádku.
5. lis 2015 v 10:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den tehulky, snazilky ja jsem snazilka s pritelem se snazime o mimi skoro rok. Tento mesic stimulace clostibegytem, kontrola ultrazvukem mrla srm dozrale vajicko mudr pichl dvojitou injekci pregnylu a ovu byla 16.1.tak sme na to hupsli. Ma otazka je ted po tydnu bolest v podrisku, jsem nafoukla... Mohlo by to znamenat ze se zadarilo? Nejak si po tak dlouhe dobe zkoušení si nepripoustim ze by se nam to povedlo. Jinak menzes mam dostat za tyden. Dekuji za reakce
24. led 2016 ve 12:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@propiska ahoj, pokud ti to jinak predtim nedelalo, tak by to i mohlo byt. Ja jsem taky byla nejak nafoukla a unavena, coz se mi predtim nikdy nestalo a jsem tehu :slight_smile:
Ale s jistotou se to dozvis za par dni z testu..
24. led 2016 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@propiska Drzim palce!!
24. led 2016 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem! už hodinu cítím pravý vaječník. Je to nepříjemné.. jsem v 7.tt.... chci se zeptat jestli je to normální nebo mám radši jet na pohotovost. Na gynekologii jdu až ve středu na potvrzení srdíčka. děkuji za odpovědi
24. led 2016 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marticcelli prave ze nedelalo nechci se radovat predcasne abych zase nebyla zklamana... I menzes nemivam ze by me pred nema bolelo bricho... Moc si mimi prejeme ale po rocnim zkouseni jsem tomu uz prestala verit...
24. led 2016 v 15:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patty88 taky me to bolelo, takto na zacatku. Podle me je to normalni..
Stejne s tim bohuzel neumeji nic moc udelat i kdyby bylo neco spatne:frowning2:.. Bohuzel. Na zacatku je to vzdy rizikove obdobi...
Takze radsi mysli pozitivne. Bude to v poradku!!
A je to caste...
24. led 2016 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem teprve v 5tydnu,vim ze pobolivani v podbrisku je normalni,ale zacalo me bolet i na prave strane a mam to trosku natekle.Nevite nekdo co by to mohlo byt?mimi cekam po prve a bojim se,aby to nebylo nic vazneho:frowning2:na gyn,jsem byla,ale mam prijit az za 3tydny
4. únor 2016 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem 5tt, rizikové. Krvácela jsem po vyšetření, ale maličko. Teď cítím takové spíš tlaky dole, až se mi vlní žaludek. Nevím, jestli panikařit nebo to nechat být. Každopádně u prvního jsem tohle vůbec necítila. Za týden jdu na další vyšetření a odběry. Jsem napnutá.
4. únor 2016 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@binki Ja to mela podobne (5. nebo 6. tyden). Byla jsem i v nemocnici (byla sobota) a doktor teda byl docela neprijemny a v podstate mi řekl, ze to je normalni a plasim...
4. únor 2016 v 10:12  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemela jste nejaka uplne vymizeni tehotenskych priznaku? Bylo mi celkem soufl tak do 8tt a ted uz asi deset dnu nic... tak se bojim, ze je neco spatne... volala jsem k doktorce a sestricka se mi vysmala ze pry co bych chtela? aby mi bylo spatne? ze mam byt rada..... ale ja bych potrebovala uklidnit, porad na to myslim
4. únor 2016 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccccccc ja to vymizeni a vraceni priznaku zazila nekolikrat v prubehu tehotenstvi.. Myslim, ze muzes byt fakt klidna:slight_smile:. Priznaky nemusi znamenat vubec nic.. Ani jednym ani druhym smerem
4. únor 2016 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte,tak já jsem na zač.4.týdne a ty bolesti brucha mám taky.Muj gynekolog mi rekel,že to bývá,tak čekám na 21.3.,to ideme na prvý ultrayvuk....
15. bře 2016 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunce12
Myslim ze se nemusis bat, deloha se rozpina a bolesti jsou normalni ja je mivala i v pokrocilem stavu...... A mam naprosto zdraveho chlapecka, jsou mu uz 4 mesice
23. bře 2016 v 19:48  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@welunka Ahoj,tak zatím je vše v poriadku.Kontrola dopadla dobre.Zatím máme 11,5mm :slight_smile: a velikostne jsme prý na tom dobre,tak snad to bude i tak nadalej...
23. bře 2016 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobre :wink: delej vse jsko doposud a jiste bude vse ok. Ja jsem s pupikem malovala, pokládala dlazbu a dokonce i stěhovala :laughing:
24. bře 2016 v 07:17  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Jsem ve 4.tt a mam vetsi bolesti pres noc nez pres den.Myva to taky nekdo?Moc se o maleho bojim.Dlouho jsme se o nej snazily a nechtela bych o nej znovu prijit. :frowning2:
11. lis 2016 ve 13:13  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anulii Zdravím :slight_smile:
Ano od začátku jsem měla stejné bolesti připomínající menstruační křeče,převážně v noci přes den moc ne...teď i během dne hlavně když cítím únavu a nemám možnost jít si lehnout.....důležité je zůstat v klidu i v kritičtějších situacích protože to nemusí být až tak vážné jak se nám může zdát :slight_smile: Když sem začala silně krvácet vpoměla jsem si na svou gynekoložku.Hlavně nepanikařte a buďte v klidu.Tak sem si dala lehkou chladnější sprchu a manžel mne odvezl na pohotovost..a malé je v pořádku..během těhotenství nás malé vyděsí mnohokrát..Ale vše bude v pořádku :slight_smile:
13. lis 2016 v 11:21  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky po nezdarilem těhotenství samovolně (loni leden 2016) se s manželem opět snažíme. Poslední MS 14.11. Ovulace 28.11. Proběhlo tulení 26,28,30.11.
Bazální teplotu neměříme. Používáme "prstovou metodu" po sexu a tak od 31.11 do dnes bodavá bolest v podbřišku, větší chuť k jídlu, váha o 2 kg větší, ale nechodim nijak často curat jak popisujete. Myslíte, že to už může být těhu? Termín MS mám 12.12. Takže na test je asi nejspíš brzo.
7. pro 2016 v 15:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicolemaresova pardon co to je prisim prstova metoda po sexu?
7. pro 2016 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccccccc po sexu si prstama buď svýma nebo pomůže partner zavedete spermie co nejblíže k deloznimu čípku a tak po můžete spermiim se dostat co nejdál do pochvy- četla jsem tuto diskuzi zde. Moje kamarádka nemohla otehotnej 3 roky a díky teto metodě otěhotněla hned "na prvni pokus" navíc jsme s manželem ještě začali praktikovat dráždění klitorisu hned po ejakulaci, díky stahu dělohy důsledkem vyvrcholení ženy natáhne děložní čípek vice spermii, než jen samotným vyvrcholením partnera:slight_smile:
8. pro 2016 ve 13:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicolemaresova dekuji za pouceni o tom jsem tedy nikdy neslysela kazdy ma metody jine :wink: No tak drzim palce at to vyjde
8. pro 2016 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek