Bříško v 6tt - vyrostlo vám už?

zetpee
11. bře 2019

Ahoj holky, jaké máte bříška v 6tt? Je to mé 3 těhotenství a přijde mi velké 😂 Tak by mě zajímalo, jaké máte vy 😊

petka345
11. bře 2019

Moc hezké 🙂🍀

alterego
11. bře 2019

@zetpee Jsem ve stejném týdnu a mám ho dost podobné. Asi to dlouho neutajíme. 🙈😉

zetpee
autor
11. bře 2019

@alterego jako přijde mi, že asi prasknu 😂 Jsem zvědavá, jak budu vypadat okolo 4 měsíce 😂 a to se v srpnu budu vdávat 😂

kkk612
11. bře 2019

@zetpee 😂 jej já mám takové teď na začátku 6. měsíce

zetpee
autor
11. bře 2019

@kkk612 no a já v 6tt 😂😂😂

lucik253
11. bře 2019

@zetpee Takovy uz v 6tydnu jooo 😳😍

zetpee
autor
11. bře 2019

@lucik253 No vykouklo na mě včera 😂

makronka222
11. bře 2019

Me se takhle nafouklo u prvni, pak splasklo, u druhe byl dlooouho takovy spek, do konce 4m. U tretiho nevim, jen kdyz to reknu blbe, uz je to proste pouzity a treba to takhle vylitne a pak x mesicu nevyroste?

lucik253
11. bře 2019

@zetpee snad se uz taky nekdy dockam 🥺

zetpee
autor
11. bře 2019

@lucik253 určitě 😊

malinkaelinka
11. bře 2019

Jéé takové mám, když sním k večeři fazole :D :D A jsem tedy 17 tt... jinak poránu skoro nic, jen když se nabaštím :D

veverka55
11. bře 2019

Holky a jak se cítíte? Mě zítra začíná 6.tt a nemám téměř žádné priznaky a trochu jsem z toho nervózní ☹ jsem jen lehce unavena a lehce nafoukla a jinak vůbec nic ☹

zetpee
autor
11. bře 2019

@veverka55 Já mám Teda nevolnosti, zejména večer a tlaky v podbřišku +bílý výtok. Prsa jsou velikostně pořád stejné akorát se mi zvětšili a ztmavly dvorce a mám citlivé bradavky. Jinak se cítím dobře 🙂

editkaromana
11. bře 2019

A to ja mám takové teď a to budu už 7 měsíců 🙂 pořád si říkám kdy vykoukne, a jestli je to vůbec normální :D

puhelin
11. bře 2019

Ja jsem v 6tt ani netusila, jestli jsem opravdu tehotna. Mela jsem jen pozitivni test. Na prvni prohlidku si dr. zve az v 8tt.
Tak snad je u vas vse v poradku.

zetpee
autor
12. bře 2019

@puhelin já jdu na první v pondělí. A nestresuju se tím, že by nebylo něco v pořádku.. Prostě bude a basta! 😊

lenatko91
18. bře 2019

To hledím, takové břicho 😃 já jsem si akorát na podbřišku nahmatala malý kopeček 😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru