Celodenní nevolnosti v těhotenství, co pomáhá?

lucijee95
21. zář 2016

Ahoj maminky, prosím co vám pomáhá na nevolnosti ? místo ranních mám celodení nevolnosti ..bolest hlavy a únava. trápí mě to teprve druhý den ale je to otrava. A to mám jít zítra do práce. Děkuji

addelai
6. říj 2016

Holky tak se také přidávám, první těhotenství cca 5. týden. Od minulého týdne začaly nevolnosti, objevovaly se jen sem tam. Tento týden to začíná být krutější trvá to celý den, občas na chvíli přestane. Zvracet naštěstí nezvracím, ale mám pocity jako když máte ztažený žaludek nebo vám je zle od hladu. Bohužel i když se najím nepřestává to :-/, do toho si připadám jak kdybych dřela celý den někde ve fabrice a přitom sedím v kanclu :D Takže můj režim je přežít v práci, tvářit se ať si toho nikdo nevšimne což je v ženském kolektivu, který očekává že každou chvíli otěhotním docela problém a pak jen spát a ležet. No nic věřím, že se to spraví a snad nebude zhoršovat 😖 Všem držím palce ať je vám co nejméně blbě 😉

lassie2
24. říj 2016

Tak taky hledám čim si pomoct..nezvracim, ale pořád špatně a únava..dopol. to tak nějak zažene svačina, oběd, ale pak už to je špatný, nic nepomáhá, nevim co sníst a když už něco pomůže, tak to jsou samý ne ideální veci jako řízek, kebab, někdy párek a tak.. Večer ale když děti lehnou a mohla bych něco dělat, tak už nejsem schopná téměř vůbec, trochu míň blbě je mi jen když ležim a nic nedělám :D Koukám, ale že se to bude muset vstřebat nějak samo asi.. V práci jsem naštěstí jen dopol., tak to jde, když je dost jídla k svačině :D

bacovic
11. zář 2020

Ahoj holky,
už mám téměř 4 letou dceru a momentálně jsem tak v pátém týdnu těhotenství. Jak u prvního tak bohužel i ted je mi od ČTVRTÉHO týdne zle. V obou případech mi digi test ukázal 3+ a týden na to to začalo. Doufala jsem, že u druhého to bude lepší, že tělo už ví co se děje, ale bohužel. Je mi špatně co jsem vstala...jinak tedy u prvního těhu...zvracení od rána a po celý den. Těhu vitamíny nebo zdravá strava neexistovaly až do 6 měsíce, kdy zvracení vystřídala ukrutná bolest zad ve všech polohách. Inu, jelikož jsem k večeru měla rozleptaný krk, šla jsem s pláčem prosit gynekoložku o čípky - jméno nevím, ale pomáhalo to. Jelikož není ale ověřeno, že jsou 100% nezávadné dávala jsem si je jen minimálně, když jsem opravdu potřebovala fungovat. Na nějakou dobu zabrali i gumové bonbony ZÁZVORKY koupené v lékárně. Jinak ledová cola po pár doušcích taky ušla.
Inu teď jsem se dočetla o závozrových prášcích ANTIMETIL asi za 130 Kč - určeným i k těhu nevolnostem, tak pro ně hned po práci poběžím 🙂. Držte mi palce ať zaberou...protože tohle znovu nedam a k tomu již s jedním dítětem...brrr 🙂

nita1984
11. zář 2020

Mě na tohle u syna pomohl jen porod. Byla to 35 týdnů trvající kocovina

kate013
Autor odpověď smazal
Zobraz
bacovic
22. zář 2020

Tak Antimetil ani homeopatika Coccoline nezabraly...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru