Digitální test Clear blue místo 3+ ukázal 2-3

rosa106
12. dub 2017

Ahoj holky, prosim o radu. Dnes rano jsem si delala digitalni tehotensky test Clear blue s tim, ze jsem chtela videt to krasne 3+. K oplodnění totiz doslo z pondeli na utery presne pred tremi tydny. Avsak test mi stale ukazal rozmezi 2-3 tydnu a ja uz mam ty nejcernejsi myslenky, ze mi nestoupa hcg a ze je neco spatne...Melo mi to udelat radost a misto toho jsem se krasne vystresovala.
Diky moc.

78marcela
12. dub 2017

Hcg stoupa kazdemu jinak, je to dost individualni. Jeden den nehraje roli, muze byt samozrejme vse ok.
Jistotu, jak to stoupa, ti da jen krevni test.

monik111
12. dub 2017

Neboj se,k uhnizdeni treba doslo az ve st. Udelej si ho znovu v pa a bude tam urco 3+.
Ja si tento test delala 3tydny a 5dni po oplodneni a 3+ bylo. Dva,tri dny rozdil je urco v pohode. Hcg stoupa kazde jinak. Neboj bude to dobre😉

fandysek_1
14. dub 2017

Buď v klidu. Mě digitál neukázal těhotenství ani tři dny po termínu ms. Je třeba to brát s rezervou.

carly1990
4. srp 2019

@rosa106 ahoj, můžu se zeptat jak ti to před více než 2 roky dopadlo s těhotenstvím? Mám teď hodně podobný problém 😔

claire90
4. srp 2019

@carly1990 tez mi digital u prvni dcery ukazoval mene, nez by mel dle vypoctu. No a dneska tu mam 6letou neposednou cacoru 😉

rosa106
autor
8. srp 2019

@carly1990 Ahoj, vše v pohode, zadarilo se 🙂 očividně tělo není kalkulačka, takže úplně přesně na dny to nefunguje, ale po několika dalších dnech jsem se toho vytouzeneho 3+ dočkala. Takže neboj! 🙂 Hodně jsem stresovala a úplně zbytečně, navíc to stejně ničemu nepomůže...Užívej si těhotenství a hodně štěstí 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru