Dle MS 5.tt, ale utz 3.tt.

agamacka
28. led 2020

Ahojky maminky muzete mi nekdo rict jak je to mozne? 🙂 Dnes jsem dle posledni MS 4+6tt byla jsem u doktora a ten mi rekl ze je to malinky a ze rozhodne 5tt nejsem ze je to tak 3tt a ze UTZ je presnejsi nez MS. Mam 6 dni zpozdeni od MS a prvni test ukazal // na testu uz 6 dni pred ocekavanou MS coz bylo 16.ledna. Jde mi o to ze test by ukazal tak brzy // carky uz 6 dni pres MS a pritom ted jsem 3tt? 🙂 Doufam ze jsem to napsala dost srozumitelne jsem z toho cela rozhozena :/

areh
28. led 2020

Bude to tím, kdy byla ovulace. Ale pokud je takhle brzo, tak si myslím, že to není tak přesné. Nic moc tam není vidět. Nezbyde než pár týdnů počkat až prcek trochu povyroste, potom to měření bude přesnější 🙂

agamacka
autor
28. led 2020

@areh děkuji.. Popravdě kdy byla ovu nevim ale zarazi me ten brzky tehu test a ze na utz by ve 3tt uz bylo neco videt? Doktor rikal 5 milimetru a ze mam prijit za 3 tydny budou to pro me dlouhe 3 tydny :/ utz je vazne jen bublinka :/

areh
28. led 2020

@agamacka Proto si mě doktorka pozvala až v 8. týdnu. Bylo to dlouhé čekání, ale nakonec to uteklo. Já mám prcka zase o týden staršího. Podle MS je to fakt hodně orientační

juliemichal
28. led 2020

@agamacka ahojky já byla ve čtvrtek na těhu kontrole váček měl 0,50cm tj těch 5mm a říkala mi dr,že je to tak 4-5tt a to jsem dnes 4+4tt 😀 😀 a dálnice na testu se mi ukázaly teprve dnes,jinak jsem měla slabé čárky 🙂 🙂

agamacka
autor
28. led 2020

@juliemichal Jee tak to je parade ja jsem dle md 4+6 dalnice na testu uz minulou středu prave a 16.ledna byl prvni duch coz bylo 6 dni pred ms :D
Tak jsem rada ze je furt moznost ze i s 5mm jsem v 5tt a ne ve 3tt tak uvidime za 3 tydny.
Jinak gratuluji 🙂

juliemichal
28. led 2020

@agamacka taky moc gratuluji ♥ jako mě se zdálo divné,že mi dr říkala,že to odpovídá 4-5tt,když ten den jsem byla teprve 3+6tt 😀 😀
já jsem prvního ducha našla 22.1,23.1 jsem se objednávala na gyn a díky toho,že vypadla jedna paní tak mě objednala sestřička ještě na ten den a těhotenství mi potvrdila 😀 😀 jinak poslední ms jsem měla 27.11 a cykly mívám v rozmezí 28-30DC

vendelinka08
29. led 2020

@agamacka no ve 3 TT by doktor neviděl nic. Důležité je, že je to v děloze a ostatní se uvidí. Nemá cenu řešit v kolikátém jsi týdnu, když nevíš ovulaci atd.

agamacka
autor
29. led 2020

@juliemichal děkuji ❤️ me se to zda prave take divne :D
Ja ducha 16.1. A dalnice 22.1. Ale posledni MS jsem mela 25.12. 🙂 A cyklus tech 28dni tak uviidm za tri tydny co mi povi no 🙂
@vendelinka08 jojo hlavne ze je v deloze a uvidime co bude dal nakonec 🙂
Ja uz mam doma prave jedno rijnatko (2 a ctvrt roku) tak to vypada ze budu mit deti par dni od sebe s rozdílem 3 roky 🙂

juliemichal
29. led 2020

@agamacka no to určo budeš tak 4-5tt,já tak byla a měla jsem úplně stejnou velikost 🙂 🙂
tak to budeme kousek od sebe hah 😀 akorát já budu rodit cs,mám už 2 za sebou 🙂 teda pokud se nestane to,že mě nechají rodit přirozeně 😀 😀
ty 3 týdny jsou strašně dlouhé,u mě to bude zítra týden a pak ještě 14 dnů,asi mi klepne 😀

agamacka
autor
29. led 2020

@juliemichal doufam 🙂 jojo zatim podle posledni MS termin mi vychází 30.zari to ma pritel narozeniny :D Prvního syna mam 13.rijna a taky cisarem takže take doufam ze me nechaji prirozene 🙂 ja to mam cele 3 tydny jeste :D

cinam
29. led 2020

Řekla bych, že doktor spíš myslel 3 týdny od početí, to odpovídá na těch 5tt a zároveň i tomu nálezů z utz 😊 měla jsem v 5tt stejný nález a teď už je mu rok a čtvrt 😊

vitezove
29. led 2020

Je to úplně normální. pátý týden je to od ms, ale ty si nejspíš neotěhotněla první den ms. Ale asi tak o 14 dní později, když byla ovulace. Což přesně odpovídá tomu třetímu týdnu. Takže buď v klidu. A jo, test to ukáže takhle brzy. I na krabičce to máš napsané, ukáže to po vynechání ms. A většina lidí otěhotní přibližně v polovině cyklu takže je v tu chvíli tak druhý týden. A ty máš týden zpoždění, takže to dělá ten třetí.

krupka3
30. led 2020

Proto se v 5tt nechodi na gyn, nejdriv to ma cenu tak 8tt, kdy uz dr muze tehotenstvi opravdu potvrdit. Bud trpeliva.

agamacka
autor
30. led 2020

@vitezove Jojo nejak jsem se v tom ztracela :D 🙂 jinak test mi ukazal uz 6 dni pred MS to me zmatlo. Jinak dekuji za odpoved 🙂

agamacka
autor
30. led 2020

@krupka3 jojo vim ja mela byt konec 5tt s malym jsem tak taky byla poprve u doktora. Ano musim vydrzet dekuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru