Dle UTZ jsem otěhotněla v době, kdy už jsem o těhu věděla

milca111
11. srp 2014

Holky tak dnes jsem z toho jelen ☹ 14.7. jsem po týdením zpožděním ms zjistila,že jsem těhotná.Objednala jsem se k dr a kontrola byla za 14 dní tedy 28.7. Na dle ms jsme měla být v 6+5tt ale na utz byl vidět jen prázdný gestační váček. Objednal si mě dr. zase za 14 dní na kontrolu na které jsem byla dneska a už tam byl mimísek s tlukoudcím srdíčkem,ale dle ms jsem měla být už 8+5 a dle utz jsme jen 6+3tt to nechápu,to bych přeci musela otěhotnět v době,kdy už jsem to přeci věděla ne???

arnettacek
11. srp 2014

Lekar pocita tydny od prvniho dne podledni menstruace

milatka
11. srp 2014

@milca111 Zřejmě ovulace proběhla později,než si myslíš.Potom by uhnízdění mohlo proběhnou až v době předpokládané menstruace.Předpokládám,že jsi si dělala těhot. testy,které ti vyšly pozítivní až týden po vynechané menstruaci. To by také ukazovalo na pozdějši ovulaci.

mrazulkav
11. srp 2014

Já měla taky rozdíl ve "stáří" miminka dle ms a dle utz. Nebrala bych to jako nějaký problém, hlavně že je vše jak má být 😉

annielok
12. srp 2014

@milca111 ono je to hodne individualni.. ovulace nemusi a neni vzdy 13-15cty den cyklu.. Ja treba presne vim, kdy jsme na mimiska zadelali, podle MS jsem mela mit pri posledni prohlidce 12+1, podle me to melo byt 11+3, podle obvykleho UZ to melo byt 11+6 ale dr nam podle velikosti hlasil 12+4... Takze ted jsme vetsi 😉 ze zacatku jsme trochu zaostavali, i to se muze stat ze je mrnousek mensi.. Nemluve o tom, ze kdyz jsem zacinala, taky mi tam vyseli dva tydny, mysli na to, ze od ovulace to chvilku trva a spermie taktez nemusi hned dorazit k vajicku 😉 Hlavne at jsme vsichni zdravi! 😉

snezenka123
10. zář 2014

Tak já mám rozdíl 3 týdnů!!9 dní po vynechání dle krve test negativní, 11 den od vynechání píchnuta injekce na vyvolání, 20 den po vynechání pozitivní test z krve 50 jednotech,23.den po vynechání 223 jednotek HCG v krvi...
DR.říkal,že se vůbec nemám řídit termínem MS,v mém případě,ale ultrazvukem,musela jsem chodit co týden na KO utz,jestli je všechno ok,a vyvíjí se miminko,a je to OK!! 🙂

Nyní jsem dle UTz cca 7+4tt,miminku bije srdíčko,a dle MS jsem 10+4tt..takže já otěhotněla mnohem déle..

monalis
12. zář 2014

Já jsem dle utz a menstruace 9tt teď o víkendu to bude už 10tt, ale dle ovulace vím přesně kdy jsem otěhotněla, takže bych měla být 8tt. Oni počítají týdny dle menstruace, ale utz může ukazovat jiný týden, protože ovulace mohla proběhnout později, než se obyčejně počítá.

profiss
3. říj 2014

já jsem z toho teď také jelen. Před 3 týdny jsem byla na ultr. a ten mi ukazoval, že jsem v 7+4, včera jsem byla přesně po 3 týdnech na kontrole a ultrazvuk ukazoval, že jsem v 10 týdnu....kam zmizely ty 4 dny?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru