Používáme cookies. Více informací zde. OK
marketa1218
23. črc 2019

Ahoj, já už si přesně nepamatuji hodnotu, ale byla také nízká. Utz v pořádku, ale hodilo mě to do rizika. Také jsem si zaplatila Panorama test z krve, pro mě horší, že na poprvé se jim to ani nepovedlo vyhodnotit pro nízkou fraktaci. Pícham si clexan, takže ten jsem musela vysadit a za pár dní odběry znova. To už se naštěstí vyhodnotit povedlo. Dneska jsem 34tt a čekám zdravou holčičku. Hodně štěstí!

merope
23. črc 2019

1:55 je méně než 2%. Tak není potřeba panikařit příliš. Opravdu to není zase tak vysoká pravděpodobnost.

andysvo
autor
23. črc 2019

@marketa1218 Děkuji ♥️♥️♥️ to je skvělá zpráva. měla jsi riziko na DS nebo proc ten test?

andysvo
autor
23. črc 2019

@merope jo, pořád se snažím si to racionalizovat, ale když už se uklidním že pravděpodobnost ds je fakt malá, tak mě sejme představa potratu, který dle tohoto čísla hrozí. Je těžké se udržet v optimismu. ale díky za připomenutí🙂

merope
23. črc 2019

@andysvo Pravděpodobnost potratu po odběru plodovky je cca 1%, tzn. jenom dvojnásobek pravděpodobnosti, že dítě je postižené. Ale 1:55 z toho každý panikaří a z 1:99 už nikdo.

andysvo
autor
23. črc 2019

@merope to je jeden z duvodu, prpc se ji chci vyhnout a platim si nwinvazivni test. zvlast v pripade uz tak hroziciho potratu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli