Jak veliký jste měly plod v 9. týdnu těhotenství?

thedada
24. kvě 2016

Dobry den, min.tyden jsem byla u pani doktorky a mimi merilo 1,8mm a ona mi napsala 8+1, nekde jsem ale cetla, ze to pisi jako 8+2 az 8+4.. Jelikoz byl sex v sobotu-coz by bylo 8+5 a pak az dalsi sobotu, coz by bylo 7+5, tak jsem z toho trosku jelen..Precejen tyden rozdil..Myslite, ze pozdeji urci presneji? A jak veliky jste mely plod v 8+ neco tydnu? Vim, ze vse je individualni, ale jen se ptam, jak jste to mely vy🙂 Diky za odpovedi🙂

tehulka1167
24. kvě 2016

@thedada Ahoj, Já mela mini 4,1 mm v 6+1

andreaandrejka
24. kvě 2016

V 8+5 jsme měli 19mm.
Nemůžeš to brát podle sexu, ber to podle UZ co ti poví doktorka. Já mám mimčo taky o týden mladší.

andysek2512
24. kvě 2016

@thedada přesně ti to určí v 12 tt.... Já na začátku měla podle poslední ms a pak už dle ultrazvuku, ptz tam byl rozdíl 14 dni🙂))

pandabox
24. kvě 2016

@thedada ja mela v 7 + 1 11 mm, takze to odpovida..kazdy den ma rust o 1mm a ty jsi ted 8 + 1...mas ho o 7 mm vetsi🙂 tak mam prcak o jeden dva dny mladsi..

bielanevesta
24. kvě 2016

Môj mrňús mal v 7+0 10 mm 🙂

linee
24. kvě 2016

@thedada ja ti jen z vlastni zkusenosti napsat - neres velikost a hlavne ne takhle brzy. Co lekar + co mereni vyjdou jina cisla. Prdola je tak malinky, ze se to spatne meri. Navic rozdil 14 dni je zanedbavajici. Tyden nehraje zadnou roli. Takze to opravdu neres a uzivej si tehotenstvi.

bajana
24. kvě 2016

@thedada sex nie je podstatny, ale ovulacia, ta mohla byt aj 3dni po styku

thedada
autor
24. kvě 2016

A ty spermie by tam zustaly tak dlouho? I 3 dny?🙂

mika251
24. kvě 2016

@thedada áno, spermie sú schopné za vhodných podmienok prežiť až tri dni.

thedada
autor
24. kvě 2016

Takze je spis pravdepodobne, ze by spermie vydrzely, nez by se ovulace zdrzela..Jakoze z te velikosti mimi..

keysi90
25. kvě 2016

@thedada Já otěhotněla 4-5 dní před ovulací..vím to jistě, protože to byly jediné dva styky za celý měsíc =)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru