Jaká jména máte jako favority pro Vaše děťátko?

mira123
30. dub 2018

Ahoj holky..jake jména mate jako favority pro Vaše děťátko?

962011
1. kvě 2018

Vypadá to, že budeme mít Antonína a Rostislava

pajos12
1. kvě 2018

My budem mít,teda kdyz to bude:
Holčicka Agata 😍
Kluk Eliáš 😍

normalnimatka
1. kvě 2018

daniel, tomáš, ondřej, mirek/miroslav? prostě míra
veronika, jana..pro holky vlastně jsme nikdy neměli moc favoritů, ale je to trochu paradox, protože mezi klukama mi máloco přijde použitelný. u holek hooodně, ale máloco zas zaujme silně. no ale neva, čtyři děti mít fakt nebudem, takže to ani nebude potřeba:D

bylinka36
1. kvě 2018

Mame Marii, priste to bude bud Zorka nebo Terezka, kluka vybira muz a jemu se libi Jindrich, Premysl...

prcekverunka
1. kvě 2018

@mira123 Máme doma Lauru a Sandru a třetí slečna bude nejspíš Adriana. Klučičí se nám líbila jména Marek a Ondřej

jupiter2013
1. kvě 2018

Doma máme Šimona a Jonáše. Kdybychom šli ještě do třetího dítka, tak by to bylo pravděpodobně Jáchym nebo Eliáš a holčička Anežka nebo Beáta, taky Olívie se mi líbí.

klecanda
1. kvě 2018

My budeme mít Tadease☺

lansi83
1. kvě 2018

Ahoj, já měla při výběru jména pro své dítě celkem jasno. Pro holčičku Verunka a pro kluka Tomášek ( vybírané srdickem). No a mám Tomíka- lumpika 😀

fkmartinka
1. kvě 2018

Já mám doma Leontýnku 🙂

mira123
autor
1. kvě 2018

Všechny jmena jsou moc pekne holky. Dekuju za typ

pecinkaandulkova
1. kvě 2018

Doma mam Sofii ale i Vaneska,Lenicka..Matysek,Ondrasek,Tadeasek..as zalezi zda cizi nebo cr..🙂 kazdopadne kazde pekne

verka1984
1. kvě 2018

Máme Viktorku a Alžbětku. V srpnu přibude Jindřich 😊

abekara
1. kvě 2018

Máme Beátku, pro druhé se mi zatím líbí Ellen/Ella a Tobiáš.

alikscha
1. kvě 2018

Máme Matyáška, kdyby byl druhý kluk, tak asi Štěpán, ale je to jen návrh a holčička určitě Adélka.

bartakova_veronika
2. kvě 2018

my jsme jinak původně vybírali z jmen holčičích Ema, Victorie, Laura, Sofie a to páté my vypadlo ... z kluků jsme měli Matyáš, Vojtěch, Krištof, Sebastián a ještě další .. tyhle jsem si zapamtovala ... nakonec máme tedy Emičku 🙂

janalub
2. kvě 2018

Holčička bude Terezka a pro kluka zatim nevíme, mně se líbí Filípek, ale zbytek rodiny chce Lukáška

iccc
3. kvě 2018

Máme Jáchyma, další kluk nejspíš Štěpán, větší oříšek je pro nás holčičí jméno líbí se nám Zoe, Lea, Eva, Zuzana, Rút, ale pořád mám pocit, že nic není to pravé.

jkoll
8. kvě 2018

@uzivatelkapetra My ho budeme mít taky, po tatínkovi.🙂

uzivatelkapetra
8. kvě 2018

@jkoll my po dědovi, ale to ani nebyl záměr. Máme rádi české jména a budeme tak trapně neoriginální, až budeme mít beztak jediného Karlíka široko daleko🙂

jkoll
8. kvě 2018

@uzivatelkapetra Taky máme rádi česká jména.🙂 Náš Kája bude už 4.v řadě.

kristyn.g
8. kvě 2018

my se shodli na Jakubovi pro kluka a pro holku jsem vybrala já Alžběta, ale manželovi se to moc nelíbí, ten by bral spíš Zuzanu nebo Adélu ale mě se nelíbí žádné jiné holčičí ☹

butterfly79
8. kvě 2018

My máme kluky Dominika a Matyáše a ted´ čerstvě holčičku Terezii. U kluků bylo jasno hned, ale u holčičky jsem váhala mezi Terezií, Olivií a Ninou. Nakonec vyhrála Terezie😍

podaji
8. kvě 2018

@uzivatelkapetra to už se málo vidí. Karlík, Karlíček to je přece tak hezký. My u prvního chtěli Antonína. Mysleli jsme si jak budem "originální" no a v porodnici se sešli Antonínci rovnou 3. Teď je to náš Aňoušek, sám si říká Áňa (je mu 29m). Pro starousky je to samozřejmě Toníček.😀

michalelka
8. kvě 2018

@podaji my jsme původně chtěli taky Antonína, po dědečkovi.. a na konec máme doma Jonáše 😀

podaji
8. kvě 2018

@michalelka my to takhle máme. Po dědovi Antonín a teď pokud to bude kluk tak Jonášek 😀

michalelka
8. kvě 2018

@podaji v porodnici jsem říkala, že pokud budeme mít někdy druhé a syna, tak dopadne ten Tonda 😂😂😂

kac_kac
8. kvě 2018

Doma už máme Alžbětu, Richarda a Václava, na čtvrtý pokus to bude Magdalena nebo Jiří

uzivatelkapetra
9. kvě 2018

@podaji líbil se mi více Vašek, ale manželovi zaae Karel,takže bude Karel🙂

dora13
9. kvě 2018

My mame Honzika a Alanka, ale jsou to i trochu kompromisy, ze vsech klucicich jmen se mi nejvic libi Mikulas, ale to proste neproslo pres muze.
Z holcicich pak Dora a Meda, pripadne Greta a Eva.

ajronka
9. kvě 2018

Ty Toníčkové jsou teď nějak moc oblíbení 🙂. My budeme mít v rodině taky čtvrtého v pořadí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru