Je tam duch?

yukonek
10. zář 2018

Ahojky dneska ráno jsem nalezla tohle na testu - do M/S zbývá 5 dni, trochu mě bolí prsa a už tak týden mám šílený hlad neustále. Myslíte, že se povedlo?

saminomimino
4. říj 2018

@yukonek a?to neznamená že to byli dobré,mě to samotný primář silne nedoporucil

tercasv
4. říj 2018

@yukonek koupila jsem si ten hroznový cukr, Coca-Colu, džus a mléčný nápoj, tak uvidim,co mi udělá dobře 😁 ráno jsem vypila skleničku vody s citronem a v pohodě 🙂

yukonek
autor
5. říj 2018

@saminomimino no vidíš a mě naopak řekl, že pokud nepiju kávu tak si to muzu dat místo kafe. 🤷🏻‍♀️ Jen říkám jak jsem to měla já a co o tom vím já.

yukonek
autor
5. říj 2018

@tercasv zkusím taky tu vodu s citronem a mám tam studeny džus 👍🏻 Tak ať to pomůže ! 🌷

yukonek
autor
5. říj 2018

@saminomimino Jeden šálek (200 ml) černého čaje obsahuje v průměru 40 mg kofeinu (teinu). Pro srovnání: šálek kávy obsahuje zhruba dvojnásobné množství.

A tady kdyžtak článek vyloženě k černému čaji a těhotenství https://www.prostreno.cz/zdravi-a-diety/clanky/...

tercasv
5. říj 2018

@yukonek Zkus a mě pomáhá hodně ledu 🙂 Včera mi úplně skvěle pomohla kola, teď od rána piju ředěný jahodový džus a včera jsem snědla i 3 máslový loupáky a hroznový víno :D :D

moly001
5. říj 2018

Já taky v prvním těhu pila denně každé ráno černý čaj s citrónem a nyní také.
Kávu jsem nikdy nepila, takže nevím. To samo v prvním těhotenství jedla hermelín, nivu..neříkám, že na kvanta, ale normálně jsem si dala. Až tady v nějaké diskuzi někdo psal,že plesnivé sýry škodí....

yukonek
autor
5. říj 2018

@moly001 pokud se to nejí na kila nebo nepije na litry tak je to v pohodě. Já prave kafe taky nikdy nepila, piju proste černý čaj. Akorát teď do sebe nedostanu skoro nic 🤮

tercasv
9. říj 2018

@leniczka23 Ahojky, tak je vše v pořádku, srdíčko krásně bije, ms a utz mám stejně, jsem 8+5. Za 2 týdny jdu prvně do poradny a pro průkazku♥ Jinak pořád mi je špatně, hlavně večer od půl 6 :D

leniczka23
9. říj 2018

@tercasv tak super..gratuluju😘

moly001
20. říj 2018

@tercasv přidej se k nám do skupiny květnovky 2019 🙂

natlinka27
20. říj 2018

Ahoj holky já už sem z toho jelen ovulku nevím kdy jsem měla bt jinak měřím předtím sem měla antibiotika to je tak 14 dní možná 3 týdny zpět ale mám už druhý den zpoždění včera sem lehce jen zaspinila na papír růžový výtok spíše otázka 2hod. a od té doby nic sem tedy nachlazena znova asi už týden ale léky žádné neberu jen inofolic užívám 14dni bt měřím teď sem nějaké 4dny neměrila a dnes hrozně nízká bt 35,8 jinak před ovu sem vždy měla nejméně 36,1 ale na testech vidím ducha nebo jsem už blázen i přítel to vidí. Čekala sem na MS a stále nic 🤔 minulý měsíc sem dostala vyvolavacku a teď asi znova dostanu když nepřijde MS nikdy sem takhle po sobě tolik vyvolavacek nedostala 🙄

tercasv
20. říj 2018

@moly001 Nevím, jak se tam mám přidat :D

moly001
20. říj 2018

@tercasv najdeš si na svůj profil, v kolonce nastavení, děti a těhotenství a zadas termín porodu a rovnou te to " hodí" do skupiny🙂

moly001
20. říj 2018

@natlinka27 na tom clearblue pididucha vidím. Ono věřím, že v
Reálu je vidět lépe, než na fotce. Tak zkus testnout za dva dny, a pokud bude sílit, je to na dobré cestě🙂 Držím pěsti....

natlinka27
20. říj 2018

@moly001 děkuji 🙂 no moc tomu nedávám naděje protože bt je nízká tak si myslím že mě dělají testy falešné duchy no uvidíme ono se z toho něco vyklube 😁

vendelinka08
20. říj 2018

@natlinka27 pokud je bazalni teplota opravdu nizka..tak bych tehotenstvi moc neverila...me se pidi dusici zake pred ms nekdy delaly. S tim CB zkusenosti tedy nemam. Ja mam radeji ty klasicke testy papirove...a nemuzes treba mit ovulaci? Ze by se to cele rozhodilo a opozdilo? I to spineni muze byt k ovulce...tezko rict...uvidis....zkus treba zitra tehu test...treba neco ukaze...

natlinka27
20. říj 2018

@vendelinka08 také mě pak napadlo jestli se ovulace neopozdila a mohla přijít déle uvidím co dál ukáže bt počkám týden a kdyztak zavolám dr ať na mě koukne

hermij
20. říj 2018

@natlinka27 Nahrajte graf. Nezáleží na absolutní teplotě, ale na porovnání teplot před a po ovu. Třeba nízké nejjsou 🙂

natlinka27
20. říj 2018

@hermij hned nahraju některé dny sem neměrila měla sem angínu tak sem ani bt neměrila a teď poslední 3 dny také sem neměrila byla sem mimo domov a teploměr sem měla doma. Ani pořádně nevím jestli sem ovu vůbec měla. 🤔 Jen mě zarazilo to špinění růžové včera a druhý den zpoždění ale taky je možné že ovu teprve je nebo byla nebo bude nevím.

natlinka27
20. říj 2018
hermij
20. říj 2018

@natlinka27 Tak to je vážně zvláštní křivka. Může být ovlivněná tou angínou. Nyní jsou ale opravdu teploty nízké, řekla bych, že dorazí menstruace. Tak hodně zdaru 🙂

vendelinka08
20. říj 2018

@natlinka27 je mozne ze je to teprve ovulace...teploty jsou hodne nizke...zkus dalsi dny merit a uvidis....

hermij
20. říj 2018

@vendelinka08 Paní mi už posílala dřívější cykly, takže bych to viděla spíš na ms :( Ale třeba... 🙂 To by bylo super :D A když ne, tak příště ;)

natlinka27
20. říj 2018

@vendelinka08 třeba ta ovulka. Uvidíme já právě čekala na MS a nepřišla čekala sem ze tento měsíc zřejmě ani ovulace nebyla právě že sem na doporučení dr začala brát inofolic beru ho 14 dní teď

saminomimino
20. říj 2018

@natlinka27 to je anovulak a čekala bych ms

natlinka27
21. říj 2018

Tak holky posílám opět graf a dnes opět hodinové špinění spíše růžový výtok.

vendelinka08
21. říj 2018

@natlinka27 zkousela jsi ovu test?

natlinka27
21. říj 2018

@vendelinka08 dělala jsem jen včera a dnes ovu ale mám jen od Maxe a od něj vždy sem měla slabou čárku nevím proč ale max na mě nějak nepůsobí jen wondfo ale ty sem neobjednala čekala sem ms

vendelinka08
21. říj 2018

@natlinka27 Ted budeš muset být trpělivá a uvidíš dle teplot, jak to bude pokračovat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru