Je to mimo děložné těhu?

karculinka
28. pro 2018

Dobrý den najdu tady někoho stejného. Jsem těhotná a na ultz nic vidět.. ve středu jsem byla na pohotovosti stim že sem mela krece v leve straně briska,a ze spinim misto ms.... udelal mi ultrazvuk kde vnitřně me zo tam boly spis k leve straně.... pak mi pan doktor vzal odběry na potvrzeni těhu,a na hcg kde sem mela 740.v norme....řekl mi že pri jaké koliv obtížích mam zavolat záchranku...jela jsem domu a všechno v pohodě ale spinim pořád.řekl mi ze v pstek mam přijít na kontrolu s hcg prijela sem a stouplo mi to o tři stovky takze mam 130.rekl mi ze ale malo a je mala pravděpodobnost ...dal mi na výběr operace nebo přijít v pondělí znovu na odběry hcg a čekat.....nevím co mam dělat kdybi vedel doktro na 100000% ze je to mimo tak mi řekne okamžitě na operaci mam strach..... nerozumím tomu.:(

karculinka
autor
28. pro 2018

@karculinka preklik 1030.hcg ...

moxha
28. pro 2018

Pokud by zjistil mimoděložní pak je jasná operace a to hned.Jinak na UZ je něco vidět až při hodnotě 1000...držím pěsti

karculinka
autor
29. pro 2018

@moxha jo taky si myslím že je videtto až při hodnotě tisíc.dnes rano sem dostala ms a boly me i tak břicho jee to normální?

baruda
29. pro 2018

@karculinka já jela s něčím podobným,jen mě bolelo břicho na pravé straně. V tu dobu jsem byla tak v 5tt. Podle utz nic nezjistil a hcg jsme měla ještě menší než ty (to byl čtvrtek). Chtěl si mě tam rovnou nechat do soboty,že znovu naberou hcg,odmítla jsem a jela jsem domů s tím,že kdyby mě začalo cokoliv jen trochu víc bolet,musím okamžitě zpět.....nic nebolelo a v pondělí jsem jela na kontrolu,hcg bylo už asi 1300 a na utz už bylo něco vidět. To mi za dalších pár dní potvrdila i doktorka a nakonec mám z toho dvojčata :D....buď vklidu,nestresuj se a pokud tě nebude nic bolet,tak jdi v pondělí na další kontrolu a uvidis

tangerina
29. pro 2018

@karculinka loni jsem mimodelozni prodelala, bylo to po umělém oplodnění. Hcg mi rostlo, ale pomaleji. Pak jsem začala trosku špinit, měla jsem v pátek hcg 3000, ale na utz jen gestacni vacek nepravidelného tvaru. V pondělí hcg jen o 50jednotek vyšší a MUDr řekl, ze je to zamlkle a šla jsem na revizi. Po týdnu jsem šla ke své gyn,něco se ji nezdálo, tak mě poslala na krev. Hcg bylo skoro 7tis a navíc histologie po revizi nepotvrdila stopy plodu. Šla jsem okamžitě na sál a bylo to za 5min12. V břiše krev a vejcovod plný těhotenství, téměř praskl. Kdyby mi to prasklo doma v noci, tak jsem mohla vykrvácet. Mimo splnění a pomalejší růst hcg mi nebylo nic. Držím palce

monina1210
29. pro 2018

@karculinka Pokud krvacis, je to blby.. Mela jsem to podobne, myslela jsem, ze jde o samovolny potrat, do dvou dnu od zacatku krvaceni jsme jeli na pohotovost s velkou bolesti a bylo to mimodelozni, okamzita operace. Pokud mas bolesti, bez k dr. Tehotenstvi pravdepodobne bohuzel nedopadne, je mi lito..

karculinka
autor
30. pro 2018

@monina1210 ano včera jsem byla operována :(

karculinka
autor
30. pro 2018

@tangerina včera jsem byla operovana,vzali mi vejcovod měla jsem mimo děložní.....

karculinka
autor
30. pro 2018

@baruda začala jsem krvácet.. bolest jak při ms okamžitě do nemocnice,včera mě operovali

monina1210
30. pro 2018

@karculinka Je mi to hrozne moc lito, neboj ale, rychle se zahojis a otehotnis znova. My jsme 4 cykly pockali a pak to vyslo na prvni pokus, miminko mit budete, jen o trosku pozdeji 😙

monika76301
30. pro 2018

@karculinka neboj se nic ja si to zažila v květnu... V červnu odjela na měsíc do lázní a hned po návratu domu otěhotněla... Nyni jsem 23tt a termín mam 5.5... 4.5 mi vzali vejcovod takže do. Roka a ado dne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru