Jsem v 7tt, taky tak moc jíte?

snazilek89
5. črc 2016

Ahoj holky,jsem v 7 týdnu plus pár špuntů.... 😀 Taky tak moc jíte? Najím se,a za 5 minut mám zase hlad...Tlápu pátý přes devátý... 😀 Za chvíli budu jako sud! Z toho se mi udělá špatně že už si říkám,že je to konečná... Ale ono to přejde a mám opět hlad...No je toto normální ? :D Prosím řekněte mi že to máte některá taky tak :D

lucieta7
5. črc 2016

Haha, zacatky jsem mela taky tak 😀 a to pockej na 3.trimestr, to je teprve hlad 😀 !

snazilek89
autor
5. črc 2016

@lucieta7 neeeee 😀 to už přece víc nejde 😀 😀 😀

lucieta7
5. črc 2016

@snazilek89 To jsem si taky naivne myslela :-P 😀

lucieta7
5. črc 2016

@snazilek89 Nejhorsi je asi to, ze do toho 3.trimestru jsem dokazala snist porce jako pro ruskej zajezd 😀 ted ke konci uz toho tolik naraz nesnim, ten zaludek je opravdu utlacovanej jak je mimco velky 😀 ale zas na druhou stranu mam hlad casteji 😀

snazilek89
autor
5. črc 2016

@lucieta7 Sakra ty mě děsíš =D Ted sem spráskala 3/4 balíčku špaget :D Prasnica faaakt :D A asi prasknu....Buď teď nebo později....Ale prasknu :D

lucieta7
5. črc 2016

@snazilek89 Znam ten pocit na prasknuti 😀 kolikrát jsem se prezrala, ze jsem se nemohla ani hnout, dýchat, nic 😀

snazilek89
autor
5. črc 2016

@lucieta7 Jo! Presne ten pocit mam 😆

lv
5. črc 2016

ehm, v noci jsem musela mít v misce piškoty u postele, neb hlad mě budil a bolel mě žaludek, takže pootevřít oko, v polospánku 3-4piškotky a spát dál. Já mám tedy z hormonů hlad otřesnej i před menses, týden jím víc jak můj chlap obrovskej.

terezkahanicka
8. črc 2016

Taky to tak mam, porad hlad. Vzbouzim se i v noci, musim si pred spanim chystat nocni svacinky 😀 Jsem v 10 tt cekam dvojcatka. Mam to tak, ze snim treba obed a za pul hodiny mam hlad. Ne chute, ale primo fyzicky hlad.

klarka_jirik
8. črc 2016

Jsem ve 14. týdnu a jím stále celý den :D Občas se vzbudím hlady i v noci :D

astyna
9. črc 2016

protože jsem chodila do 34.tt do práce, přidala jsem si jen svačinu mezi snídaní a obědem, na víc jsem neměla čas ani pomyšlení. Spíš jsem hodně jedla, když jsem se pak nudila na mateřské 😀

valerie73
9. črc 2016

Taky jsem to ze zacatku mela :D mohla jsem se narvat tak ze jsem se ani neprekulila na druhej bok ale jedla jsem furt :D :D taky jsem asi do 15tt pribrala 6kg :D :D pak se to nastesti uklidnilo :D

terijs
23. srp 2016

Do cca 6. týdne jsem se cpala jak prorvana, teď v 8. týdnu jak když utne - nemám vůbec na nic chuť, ale když už se donutim, tak mi to vcelku i chutná. Dodržovat správnou životosprávu se mi nedaří, na zeleninu nemám ani pomyšlení. Snad se to zlepší

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru