Kde přesně je v bříšku miminko?

ma_jo
8. pro 2015

Ahoj, možná je to blbý dotaz, ale opravdu mi to vrta hlavou 🙂 .
Vzdycky jsem myslela, ze plod je nekde v urovni tesne pod pupikem, tam kde boli bricho pri menstruaci, ale kdyz mi ted doktor delal ultrazvuk (poprve zvenku), tak to bylo spis v urovni mocaku. Kde teda je?? To si hladim bricho celou dobu na spatnem miste? 😀
Ted zacinam 14. tyden...

ppejskova
8. pro 2015

Ze začátku dole 🙂 pak kolem 20tt se chvilku začne sunout nahoru,no a já jsem 29+5 a naše krasomila se rve hlavou úplně dolu a c úrovni pupíku na nás pravidelně vystrkuje zadek 😀

martinkamoj
8. pro 2015

Miminko je v děloze. a tam kde tě bolí při ms jsou vaječníky.. , postupně jak se děloha bude zvětšovat dojdeš až k pupíku.. Pod máš obrázek a snad to pochopíš kde ho máš..

ma_jo
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ppejskova
8. pro 2015

@ma_jo jojo...přesně jak píše
@martinkamoj o MS bolí nejvíc vaječníky... polopatě řečeno nad okrajem kalhot pokud nenosíš vysoký pas 🙂

ma_jo
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ppejskova
8. pro 2015

@ma_jo to můžou pak být mírné stahy aby se všechno vypudilo,já vim taky bolestí lezu po zdech 😀 zkrátka mimčo je tedka nad kalhotama...postupně leze nahoru 🙂)

ma_jo
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ppejskova
8. pro 2015

@ma_jo i kdyby ne...oni to ty potvůrky stejně vycítí 🙂

ma_jo
autor
8. pro 2015

@kvakuska dekuju, to je dobry zdroj! 🙂

azalka123
16. čer 2016

holky, myslíte že mimčo muže být mírně v boku? Cítím bouli už delší dobu na pravo od kosti, myslela jsem že mimi je uprostřed nad močákem, ale co by byla ta boule vpravo?

zmrzlinka
16. čer 2016

@azalka123 ja jsem taky ze začátku citila mimco vpravo.A taky se mi tam delala boule 😉 Ted kdyz mimco vetsi tak se prevaluje ze strany na stranu😃

azalka123
16. čer 2016

tak to se li ulevilo, že nejsem jediná. Bála jsem se jestli to není kíla nebo slepák, ale nic mě nebolí. Zatím to pozoruji tak týden že to mam takhle na straně 🙂
@zmrzlinka

zmrzlinka
16. čer 2016

@azalka123 slepak by Te bolel hodne.Pockej az poroste to bude větší sranda 😉

karoczde
13. lis 2018

Hojky .. čtu co tady píšete, ohledně té bulky atd.. Já jsem teď 9+4 a necítím u mě žádnou bulku.
Myslíte, že je to ok?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru