Krční páteř a těhotenství. Nějaké rady, co by pomohlo?

enny185
8. bře 2021

Chtěla bych se prosím zeptat . Mám nevolnosti ,je mi zle. Na zvracení ,nemám chuť pořádně k jídlu a bolí mě šíleně za krkem . Nějaké rady prosím ? Předpokládám že zle je mi spíš z té páteře jak z tehu . Jsem 5+5tt. Na páteř bohuzel trpím. Nějaké rady co by v tehu pomohlo ? Děkuju

mamikry
8. bře 2021

@enny185 Muze byt od patere, ale popisujete spis klasicke tehotenske nevolnosti. 😉 Na krk mi pomaha zdravotni polstar a pak cviky. Hlavu dat do predklonu a pomalu krouzit do tvaru osmicly az do zaklonu a zpet. Pak jeste hlavu do predklonu a stocit ji tak, ze se divate do podpazi. Jinak klasicka kocka. Mrknete na net, budou tam urcite i dalsi.

michaelarousova
8. bře 2021

@enny185 cvicit jedine☺️Bud podle netu a nebo se objednat na fyzioterapii..me v tehu hodne pomahala koplet na zada☺️Ale take si myslim,ze to jsou spis tehu priznaky☺️ I kdyz kdyz ji mam bloklou ,na zvraceni mi je taky☺️

petralp
8. bře 2021

mě pomohlo cvičení a koňská mast, uvolnila svaly a to pálení bylo příjemné, otupilo to bolest.

enny185
autor
8. bře 2021

@petralp moc děkuju . Na tu mast urcite mrknu

enny185
autor
8. bře 2021

@petralp tak mastičku mám ale jako těhotná bych ji neměla používat. Velice málo.

martt
8. bře 2021

@enny185 Mne hodně pomáhá suché teplo . Omotat krk náhratou plinou nebo bavlněným šátkem. Také hodně záleží, jaké máš problémy s krční páteří. Ja třeba nemůžu úplně všechny cviky na páteř jen pár.

petralp
8. bře 2021

@enny185 ono se nemůže skoro nic ale pokud se tím nenatiras moc často tak to neublíží. Ja si to vždycky trochu namazala za ušima na tu kost a trochu krk,zamotala šálou a ulevilo se mi.

malinkaelinka
8. bře 2021

@enny185 proč by těhotná nemohla používat koňskou mastí? 🤔🤔🤔🤔

petralp
8. bře 2021

@malinkaelinka asi kvůli všem těm bylinkam, ale já jsem to moc neřešila. Pořád lepší než se trápit bolestí.

malinkaelinka
8. bře 2021

@petralp tak ty se do krevního oběhu nevstrebavaji, ne? Já si s ni mažu unavené nohy po ture, v prvnim těhotenství i teď ve druhém 😁

enny185
autor
9. bře 2021

@malinkaelinka v lékárně přítelovi řekli že vše se vstřebává do těla .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru