Křeče v podbřišku v těhotenství - 13tt, máte zkušenost?

sysia
9. led 2015

Ahojky, končím první trimestr, od začátku těhu problémy s krvácením, hrozícím potratem, hematom.....Včera mě však navštívily ještě další obtíže - od rána celý den křeče v podbřišku, horšící se při chůzi, v sedě celkem ok. Nevydržela jsem to a navštívila gynekologa. Čekám dvojčátka, ultrazvuk prokázal srdeční akci... Prý se nedá dělat nic jiného než čekat, co se z toho vyvine...... Máte, prosím, někdo podobnou zkušenost ?? 😒

hromka35
19. led 2015

jsem v stejném týdnu jako ty a taky občas nějaké zabolení v podbřišku se dostaví...ale já nekrvácela ani jednou...ale takové ty tlaky v podbřišku a občasná bolest , to mám taky...a dle gynekoložky i UZ je vše v cajku...ale víš jako to je...případ od případu jinak..a obzvlášt když jsou dvě tak o to rizikovější to je...asi jen to čekání a pravidelné kontroly...držím palce

tarra27
19. led 2015

@sysia lež, nic nedelej, nohy nahoře a odpočívej....muže to být jak roste deloha...myslím si, ale nemužu řícic na 100%, že kdyby byl problém, miminka se neudrží už dřív.....nejvíc kritických je 12týdnů....určitě se nenamáhej, nic nedelej....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru