Krevní testy. Kolik musí být hodnota hCG?

eliska901
7. srp 2020

Ahoj holky ted jsem byla na testech krve odpoledne bych mela zajit a zjistit kolik mi vyslo to hcg zeptam se kolik to tak musi byt? Protoze kdyz mi rekne cislo ja budu prd vedet
Dekuju

jana_zofie
7. srp 2020

HCG je dost dynamická věc. V závislosti na tom, jak daleko si myslíš, že jsi, to můžou být desítky nebo taky desetitisíce...

lachtanice86
7. srp 2020

@eliska901 jedna hodnota je k ničemu. Chtělo by to jít za dva dny, zda se zdvojnásobilo

jjasmina
7. srp 2020

Já byla na odběru někdy v době , kdy jsem měla dostat ms, protože jsem si nebyla jistá jestli test neukazuje zbytkové hcg po SP a měla jsem kolem 1000 HCG, ale\ může to bejt u každého jiné

eliska901
autor
7. srp 2020

@lachtanice86 ja uz mam desaty den zpozdeni vsechny testy vychazeji pozitivni drlala sem si digitalni a ten mi vysel 4/5 tyden
Na krvy rekli ze nak maj meritko do 0-5 negativni a vic jal 5 pozitivni
No uvidim

lachtanice86
7. srp 2020

@eliska901 proč si šla na krev kdyz mas pozitivní test? A 10den zpoždění, pri pozitivních testech bude hodnota určitě vyšší jak 5. A nějaký digital ujazuje 4/5 týden? Znám jen clearblue a ten ujazuje max 3+

kappy
7. srp 2020

Taky se chystam na testy to urcite pred odbery nic nejist a nepit ze

alcar
7. srp 2020

Pokud mas 10 dni zpozdeni a pozitivni tehu test, tak je laboratorni vysetreni HCG zbytecne a domluv se rovnou na prohlidku ke gynekologovi s terminem tak za 2-3 tydny.

@kappy Pokud ti budou brat i biochemii (v te je glykemie), tak urcite nalacno.

kappy
7. srp 2020

Uz jsem u doktorky byla protoze mi neprisla menstruace na testu jsem mela slabou carku ale u doktorky nautz nic nevidela a tak mi pichla vyvolavacku ale nic neprislo uz je to 15dni tak si chci zajit na ty testy

eliska901
autor
7. srp 2020

@lachtanice86 poslal me doktor na krev pac sem sla knemu moc brzo pred tydnem. Ten cleareblue mi ukazuje 2-3 a kdz kouknu co to znamena tak tam pisou 4/5tyden
A ja u doktora byla pred tydnem a to nic na ultrazvuku nevidel testy pozitivni mam tak me poslal na krev a knemu du az 11.8

eliska901
autor
7. srp 2020

@lachtanice86 3+ tam jen nepise on napise i 1-2 a 2-3 a pak 3+ a tam jsou vysvetlivky co znamena co a me vyslo 2-3 a to znamena 4/5tyden podle jejich vysvetlivek
Proto sem osala ze jsem nejspis paty tyden
Jinak dr me poslal na krev a v jednu si du pro vysledky
A na kontrolu ke objednal 11.8

eliska901
autor
7. srp 2020

Ale stejne mam strach ze to bude negativni
Ale delala sem si test den se spozdenim byla slaba druha a za tri dny uz byla silna druha a sedmx den sem delala dalsi a byla silna a pak i ten digital

sudylichozrout
7. srp 2020

@eliska901 Na me uz jdou z tohoto mrakoty. Mas pozitivni test, dokonce opakovane. Tak mas pockat na 6.-7. tyden a pak se objednat k lekari. Driv to nema smysl. Zbytecne se ted dela jrev, jedna hodnota a jeste neaktualni je k nicemu. Ale samozrejme se to hradi z pojisteni. Uplne zbytecne utraceni. Nic neuspechas, tehotenstvi bud je, nebo neni. Bud se vyviji dobre, nebo ne. Nic v tomto zacatku nelze ovlivnit, je to hop ci trop. Tak proc takove manevry?

eliska901
autor
7. srp 2020

@sudylichozrout ja si tu krev nevymyslela kdybys cetla komentare pisu tam ze me tam poslal sam gynekolog a asi jen tak pro srandu me tam neposlal proto ty manevry
Pojisteni si platim tak proc by me nemohl poslat

eliska901
autor
7. srp 2020

@sudylichozrout jen sem se tady ptala holek a pardon ale sama proste nepoznam v jakem tydnu sem a kdz doktor nic nepoznal na ultrazvuku tak proste me poslal na krev
Hotovo tecka

eliska901
autor
7. srp 2020

@sudylichozrout a ptala sem se ja na nakou otazku tak nevidim duvod proc bych se tu mela ospravedlnovat ze me doktor poslal na krev

alcar
7. srp 2020

@eliska901 HCG ti rekne, ze jsi tehotna nebo ne. Je jasne, ze pokud bude treba 100, tak je tehotenstvi v haji. Pokud bude v tisicich, tak by to mohlo znament prosperujici tehotenstvi. Ale to se s jistotou pozna az na utz tak za 14 dni, kdy uz by mohla byt viditelna srdecni akce plodu.

adenka84
7. srp 2020

@eliska901 ahoj zde ti posílám tabulku..
HCG může být různé.
Já u první dcery 29 DC měla HCG 188 u druhé dcery 29 DC 380 a bylo vše Ok . U třetího těhotenství 35 DC HCG 9980 a dopadlo to špatně. bylo to mimoděložní těhotenství. V dutině děložní na UTZ nic a HCG vysoké jak hrom. Bohužel...
Držím palečky...

adenka84
7. srp 2020
lachtanice86
7. srp 2020

@eliska901 na tu krev te poslal, protože si k němu šla zbytečně brzy

adenka84
7. srp 2020

@eliska901 kolikatý DC jsi? Kdy jsi měla poslední MS?

eliska901
autor
7. srp 2020

@lachtanice86 na tu krev poslal i kamaradku ktera mela osmy tyden tehu posila pry kazdou

eliska901
autor
7. srp 2020

@adenka84 ja tomu tedy nerozimim kazdy rika pres tisice a tys mela 188? Nebo to spatme asi chapu?

adenka84
7. srp 2020

@eliska901 proč nerozumíš.. nehleď na to co říká každý! Byla jsem 29DC takže HCG 188 bylo v pořádku.. koukni to tabulky..
Kdy jsi měla poslední MS?

eliska901
autor
7. srp 2020

@adenka84 jinak mam 40 dni od posledni ms

adenka84
7. srp 2020

@eliska901 takže poslední MS jsi měla 28.6. ?

eliska901
autor
7. srp 2020
adenka84
7. srp 2020

@eliska901 ok.. takže si v 6tt a termín by tě vycházel na 4. 4. 2021.. na UTZ by tedy už dnes těhotenství mělo být krásně znatelné.. a HCG může být až do 8000 klidně i více
Kdy máš volat pro výsledek?

eliska901
autor
7. srp 2020

@adenka84 ted tsm jedu
Pred tydnem na gynde nic nevidel jinak du zase 12.8 na gyndu

eliska901
autor
7. srp 2020

@adenka84 mudim jit osobne pry po tel nerikaj

adenka84
7. srp 2020

@eliska901 hodně štěstí..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru