Krvácení při uhnizďování vajíčka. Jak vypadá?

25. kvě 2020

Holky je tu prosím někdo kdo při uhnizďování vajíčka krvácel trošku víc(slabá menstruace)? A jaká byla krev?

akrim81
29. kvě 2020

@modrebrylky a bolelo tě v podbřišku? Jako na menstruaci?

autor
29. kvě 2020

@tasimia nevzala, ale fakt si myslím, že je brzo, tak nějak to cítím to těhotenství, už jednou jsem byla těhotná bohužel jsem potratila, ale koukala jsem a vše si propočítávala a tedt mi taky před tím vyšel až 9dní po zpozděné MS, tak zkusím si udělat test za 10dní a budu se modlit, jen otázka je možné špinit od 25. až do teď? Ono to vždycky přestane a pak se utřu a na tom toaletním papíře je troška krve.

tasimia
29. kvě 2020

Jako já špinila do 13tt takže opravdu možné to je, zkus třeba test jestli se neukáže aspoň duch slabý.

modrebrylky
29. kvě 2020

@akrim81 ano, takove tlaky a tahani, jako pri menzes. Nic hrozneho, hlavne 5-7. tyden jsem to cotila skoro denne porad, ted uz min. Jsem v 9. Tydnu

autor
29. kvě 2020

@tasimia test jsem zkoušela a nic🙂 udělám si až po zpozděné MS. Pak dám vědět, ale myslím si že jo😃

tasimia
29. kvě 2020

Spíše mě zaráží to Hcg no 🙂.

autor
29. kvě 2020

@tasimia Je to možný, jak říkám při prvním těhotenství mi test vyšel až skoro 10dní po vynechání MS a to byla slabá čárka, jinak já se testovala ob den a fakt až 9 den spoždění😃

tasimia
29. kvě 2020

Ja testy raději nekomentuji, mi taky vyšel negativní a už jsem byla těhotná - asi nějaký vadný kus, kdo ví..

autor
29. kvě 2020

@tasimia No mne vyšel a pak aji z krve mi to potvrdila doktorka, jenomže v skoro 7tt jsem měla 572jednotek a řekla, že se jedná o SP.

tasimia
29. kvě 2020

To je mi lito, tak ať teď to dopadne jak si přeješ.

autor
29. kvě 2020

@tasimia děkuji, pak napíšu, jak jsem dopadla. 🙂

akrim81
29. kvě 2020

Holky, spusti se mi menstruace, když beru Utrogestan? Dvě ráno a dvě večer.

janina0303
29. kvě 2020

Řeším totéž , včera jedno wc krev červená , potom již jen pidi zbytky spineni ... a ms až za 5 6 dni . Co to bylo ???

akrim81
30. kvě 2020

@janina0303 tak mě se menstruace spustila i přes ten Utrogestan. Takže jsem ho přestala brát. Stejně by se vyplavil.

autor
31. kvě 2020

@janina0303 uhnizdovani vajicka treba🙂 doufejme.

janina0303
31. kvě 2020

Ms mám dostat 3.6., každý den opravdu jen náznak ba toaletním papíru vždy , trochu krve jen před 4 dny.. 1x .. prsa teprve začínám cítit . , to spineni je jen náznak hnede světla ... zvláštní je, ze když jsem se nesnazila, prsa mi bolely mnohem dřív 🧐🧐,, možná je to předzvěst ms , ale asi už nevím.. je tu někdo podobně na tom ? Brala jsem gynex a vitaminy .... dekuji 🥰

janina0303
31. kvě 2020

@akrim81 neberu utrogestan , asi bych měla , spinim nepatrné 4den

luza1
15. zář 2020

Zdravím.
S přítelem se snažíme o miminko, v den kdy jsem měla dostat MS jsem začala růžovou barvou špinit (malinko) pak se to rozjelo v trošku silnější krvaceni, na pár hodin. Pak to sláblo. Druhý den už vložka čistá celý den, vždy jen na toaletaku krev, občas se objevila narůžovělá barva nebo nahnědlá, další den už žádná krev. Takže celé to trvalo 2 dny. Myslíte si že šlo o implantační krvácení a mám naději ? 🙂

bilykonik123
16. led 2023

@lexa2000 ahoj, jak to dopadlo? Mám teď to samé 🙈

liviana7
20. dub 2024

@zrzeckas a pak?

zrzeckas
22. dub 2024

@liviana7 za tři dny od toho jsem zkusila test, že už by mohl něco zaznamenat, když by to bylo uhnizdování, a slaboučký duch, na testu, ale fakt slaboučký a pak už ms nikde a dálnice .... ale měj na mysli, že to můžeš mít jinak a zbytečně se neplaš, kdyby si nic neviděla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru