Krvácení při uhnizďování vajíčka. Jak vypadá?

25. kvě 2020

Holky je tu prosím někdo kdo při uhnizďování vajíčka krvácel trošku víc(slabá menstruace)? A jaká byla krev?

jjasmina
25. kvě 2020

Já měla jen růžový flíček malinko na intimce, jinak cokoliv dalšího byl pro mě další neúspěšný pokus

autor
25. kvě 2020

@jjasmina
Já začala ráno špinit a rozjelo se to v takové slabší krvácení, ale krev je červená(čerstvá) žádná tmavá a MS mám dostat až za týden.

tasimia
25. kvě 2020

A nedostala si spíše už ms? Co vím od holek co to sledovaly ( nemůžu mluvit za všechny ) tak měli takové jako když ti končí ms. Takové slabé hnědé špinění. A nebo pár kapiček, úplně malinko.

autor
25. kvě 2020

@tasimia To netuším, takhle brzo jsem MS nikdy nedostala, mám fakt dlouhé cykly, čítam až tak za týden i dýl. Navíc mám menstruaci hodně silnou, skoro jako vodopády a teď je to tak jen na čtvrt vložky

tasimia
25. kvě 2020

Tak si zkus za pár dní udělat těhotenský test 🙂... A uvidíš nejlépe. A teď pořád krvacis? Nebo to bylo jen chvilkové?

cherie24
25. kvě 2020

Mě pobolívalo v podbříšku, takové píchání až jako před MS. To trvalo asi den a půl a pak troška krve na intimce a další den už jakoby se nic nedělo.

autor
25. kvě 2020

@tasimia teď jsem začala krvácet už celkem dost, tak možná nakonec to bude jen MS:( uvidím zítra

tasimia
25. kvě 2020

Jestli krvacis hodně, tak je mi líto.. při nidaci je to opravdu slabounke, ale víš co se říká. Naděje umírá poslední.

eviicka
25. kvě 2020

Já jsem před každou MS vždycky trochu špinila, v každém ze všech 4 těhotenství přišlo stejné špinění, MS ale pak nedorazila. Stačila vždycky jen intimka, určitě to nebylo na vložku.

zrzeckas
26. kvě 2020

Ja mela cerstvou krev.... A to me hrozne zabolelo v podbrisku, sla jsem na zachod, utrela se a cerstva krev, ale jen na toaletnim papiru. Do pul hodiny se ta obr bolest ustisila, sla jsem znovu na zachod a po utreni jen lehke zaspineni na toaletnim papire. Tim to vse koncilo, jen jeste malinko bolel podbrisek a to uz jsem zaspala a rano jako by se nic nedelo.

modrebrylky
26. kvě 2020

Jen ruzovo-oranzovy “hlen” na toaletaku rano asi tyden po ovu. Jsem ted 8tt

autor
26. kvě 2020

@modrebrylky Tak holky krvácení přestalo,bylo to zhruba na pul vložky, za celej den, teď už jen špiním, když se utřu, ale celou dobu to byla jasně červená krev. MS mi jinak trvá 5-6dní tohle 1 a pul dne, mám stracjestli třeba nejde o potrat, jenže to je zase hodně slabé a krátké, jsem z toho jelen už:(

autor
26. kvě 2020

A další věc, že na nidaci, jsem krvácela dost, aspoň, co jsem četla, že většina žen jen slabě špinila.

modrebrylky
26. kvě 2020

Uvidis za tyden podle testu... nic jineho ti nikdo s urcitosti nerekne bohuzel

lexa2000
26. kvě 2020

Já teď krvacela týden, slabá červená krev, doktorka mi řekla že je vše ok, dala mi kapky a stejně nepomohli a další kontrolu mám v pondělí 🤷‍♀️ takže tak 🤷‍♀️

mychaj36
26. kvě 2020

Ahoj, já nikdy při nidaci nešpinila ani nekrvácela, ale teď 3dpo jsem špinila hnědě, jen Na toaleťáku a druhý den malinko růžově. Tak nevím 🤔

gabi_k
26. kvě 2020

ano, mela jsem slabe krvaceni a bylo to v pohode..brala jsem to tak, ze bud se to podari, nebo ne..prirodu neovlivnim..

autor
27. kvě 2020

@gabi_k Tak dneska jdu na gyndu, tak snad bude vsechno v poradku.

tasimia
27. kvě 2020

Dej potom vědět jak to dopadlo, držím palce!

nazka
27. kvě 2020

Já si původně myslela, že mám MS, takže jsem si vzala i tampon a neřešila to. Pak jsem se divila, že je to slabší a druhý tampon byl už čistý..

lexa2000
27. kvě 2020

Držím palce 🙂

tasimia
28. kvě 2020

Ahojky, tak jak si dopadla na gynekologii?

autor
29. kvě 2020

@tasimia Ahoj, tak podle krve nic, ale napadlo mě jedtli není ještě brzo, myslela jsem si, že jsem měla OVU 8.5. ale to je asi blbost, musela jsem ji mít nejspíš kolem 18.5. A v ten den jsem měla nechráněný sex, 25. Jsem začala špinit, špiním ještě teď, ale už jen na intimku, menstruace to není na 100% protože tu mám dostat až skoro za týden, navíc tahle krev je úplně zářivě červená a já mám MS silnou a krev je skoro až černá. Tak mě napadlo, jestli nemůže být ještě brzo na testováni.

jjasmina
29. kvě 2020

já jsem vždycky odhadovalla od poslední ms

akrim81
29. kvě 2020

Ahoj holky. Jsem 8 den po transferu a mám silne bolesti v podbřišku a hrozně mě bolí v křiži. Je to můj první transfer, tak nemám žádné zkušenosti. Mám takové naružovělé špiněni a pořád beru Utrogestan. To asi nevypadá nadějně, že? Nebo máte někdo zkušenosti?

tasimia
29. kvě 2020

A na utz tě nevzala jo?

tasimia
29. kvě 2020

@akrim81 špinění na začátku těhotenství je úplně běžný jev takže to vypadá pořád nadějně. Držím palce.

akrim81
29. kvě 2020

@tasimia mě spíš zaráží, že mě bolí i záda...prostě jako kdybych to měla dostat. Každopádně moc děkuji za odpověď

akrim81
29. kvě 2020

@tasimia začala jsem špinit dneska a ty bolesti jako na menstruaci až dneska, takže zatím žádný ultrazvuk. Na to je ještě asi brzy.

akrim81
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru