• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léky v počátku těhotenství, mohou mít vliv na mimčo?

24. června 2014 
Ahoj holky, v pondělí mi vyšel pozitivní těhu test. Podle MS bych teď měla být v 7. týdnu. Minulý týden jsem prodělala nemoc, brala jsem dva druhy antibiotik, paralen a ještě nějaký prášky. Myslíte, že to může mít vliv na mimčo? Máte s tím někdo zkušenost?
6. čer 2014 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
K doktorovi jsem objednaná až na 24. června
6. čer 2014 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@nicol22 Myslím že ne, příroda si poradí, já to kdysi měla taky tak, a syn je zdravý :wink:
6. čer 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Nedělala bych si hlavu, příroda si poradí :wink:
6. čer 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem brala dvakrát po sobě antibiotika v 9 tt. a zatim je vše ok :slight_smile:
6. čer 2014 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dle všeho do 8 tt by mělo být vše OK, protože není ještě plod spojen s matkou natolik, aby ho to ovlivnilo. Příroda si opravdu poradí - neboj se a užívej si :slight_smile:
6. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já brala ATB (Zinnat) na močovou infekci hned na začátku těhu. Předepsal mi je sám gynekolog. Vše je OK a čekáme zdravé mimi :slight_smile:
6. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pear Já v sobě řešim dilema, zda prášky na hubnutí 3x denně, první 4 týdny + pár dní, než jsem zjistila těhu. Mysliš, že ani ty by mimču neuškodily?
24. čer 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncicak Určitě ne a kdyby jo, tak by plod odešel sám - takto mi to bylo vysvětleno.
24. čer 2014 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pear Tak já byla teprve na ultrazvuku minulý týden, kdy mi řekli CCA 5 tt a byl vidět jen gestační váček.
24. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncicak No není se čeho bát - kamarádky braly i silná antibiotika - prostě pokud je plod silný, tak se usadí tam kde má bez ohledu na to, co se dělo do té doby.
24. čer 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pear dobře, děkuji
24. čer 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek