Malý plod a bez srdíčka

lenka123455
13. čer 2018

Ahoj holky. Byla jsem v pondělí na kotrole. Jsem asi v 6,7 týdnu těhotenství. Paní doktorka mi to ještě neřekla, vypočítala jsem si to sama. Došla jsem na kontrolu a řekla mi ze plod by měl byt 6mm a můj ma jen 2 mm a zatím bez srdíčka. Ale že nebudeme dělat zbytečné závěry že se to všechno může rozjet každou chvíli. Měli jste podobou zkušenost? Mám nejakou naději? 😕😢Bojím se že to nevýjde.

lmartinkova85
13. čer 2018

Někdo má srdíčko později... mohla být pozdější ovulace ;) moc držím palecky ;)

anetacib
13. čer 2018

Ahoj, jelikož je termín PM jen orientační tak to neznamená, že ti musejí sedět tt 🙂 klidne si mohla otěhotnět dele a proto to zatím není vidět 🙂 sama doktorka závěr neudělala a určíte si Te pozvala na další kontrolu 🙂 tak bych se zatím nestresovala 🙂 třeba Já u prvního těhotenství když jsem šla na kontrolu byla podle MS 8tt a podle UZ tak jsem byla ve 4 tt takže vázne bych závěry zatím nedělala 🙂

xxx3d
13. čer 2018

@lenka123455 ahoj, já bych to viděla spíš na to, že jsi to spočítala asi blbě, takže hlavně klid! uvidíš, co bude na další kontrole.

lenka123455
autor
13. čer 2018

@xxx3d ahoj. Prave ze pred 3 tydny jsem byla poprve na kontrole a tam mi rekla ze jsem ve 3,4 tydnu. Tak podle toho soudim ze jsem v 6,7 tydnu

xxx3d
13. čer 2018

@lenka123455 to je přirozené početí?

xxx3d
13. čer 2018

@lenka123455 já bych byla v klidu, jak psaly holky, ty týdny jsou jen orientační, prozatím.

lenka123455
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenka123455
autor
13. čer 2018

Ano přirozené. Snad máte holky pravdu 😍

kristyn.g
13. čer 2018

@lenka123455 v 3,4týdnu už jsi věděla že jsi těhotná? to myslíš asi 25 dní od poslední menstruace? Spočítej si to od začátku poslední měnstruace, Pokud už 25dní od poslení ms si měla pozitivní těhotenský test a ve skoro 7 týdnu je to jen 2mm tak bych moc už nedoufala 😞 já jsem měla v 7týdnu 1cm embrio ale vyvýjí se rychle, početí bylo 12 den cyklu a pozitivní test jsem měla 26den ducha.

rascal
13. čer 2018

v 8 týdnu mudra neviděla srdíčko a říkala, že si nemám dělat naděje, pozvala mě za 14 dní na kontrolu a že se může stát, že mezi tím dostanu menstruaci. A co myslíte? Bylo tam to srdíčko a teď máme zdravou 7 letou dceru 🙂 a na výpočty se vyprdněte. TeĎ se nám narodila 3. dcera a byla jsme si skálopevně jistá datem početí, ale nic tomu neodpovídalo 😀 termín porodu podle ms, ani termín dle měření plodu ani pak skutečný termín porodu. Takže vyprdni se na to. já mám za to, že ty mrchy spermie si tam na to vajíčko hezky počkaly a nebo kdo ví...

lenka123455
autor
13. čer 2018

@rascal ja bych se taky vykaslala na to pocitani. Jen mam prirozene strach. Je mi 21 a hned na poprve se mi podarilo otehotnet. Bylo mi to doporuceno. Mela jsem strasnou radost a kdyz jsem dosla na druhou kontrolu a rekla mi tohle tak jsem se vydesila. Snad to bude dobre

helionova
13. čer 2018

neřeš to 🙂
syn byl "opožděny" o cca 16 dnů. Ovulace proběhla v době kdy měla přijít už menstruace.
Ted jsem těhotná po druhé a holky se stejnym termínem mají dvakrat tak větší prdolky... takže ovulace proběhla taky později

xcassiopea
13. čer 2018

odezvy srdíčka plodu by měli být na ultrazvuku znatelné u velikosti plodu cca 6mm a to bez ohledu na týden. Čekám dvojčata a vyvíjejí se také mimo první určený termín dokonce rozdíl víc jak 2 týdny, u prvního porodu holčičky jsem dokonce menstruovala do 20týdne a netušila jsem, že jsem v jiném stavu - tak určení dle poslední menstruace je velmi orientační. Přeju hodně štěstí a pár týdnů bych se ještě nestresovala.

emarali
13. čer 2018

Mě posílali už málem na revizi dělohy 🙂 Počítali tt podle poslední menstruace a od toho výpočet ovulace. Ale každá máme ovulaci jinou, že? 🙂 Jestli to má vyjít tak to vyjde! Každopádně vše dopadlo dobře a máme krásného kluka 😍

esufi
13. čer 2018

Nerada to říkám, ale to máte z toho, jak zbytečně brzo chodíte ke gynekologovi, pak vás to zbytečně stresuje. Poučení pro příště, počkejte si aspoň na 8. týden. Vše už bude vidět...

lenka123455
autor
13. čer 2018

@esufi Nerada to rikam. Ale kdyz me tak sestricky objednali tak jsem proste poslechla. Nejsem zkusena natolik abych vedela kdy mam dojit ☺️

esufi
13. čer 2018

@lenka123455 řidit se gynekologem. Moje ty chce odmítnout, ale nesmí... jsou jí tam pak schopný chodit ženský snad i den po styku a děsně se divěj, že nic není vidět a stresují se co týden s každou prohlídkou...

ivankapri
14. čer 2018

taky bych doporučovala začít chodit později, tohle je o nervy a ne jen o ně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru