Mohou Angel Sounds uškodit miminku v děloze?

vaseli16
3. únor 2019

Jak je to.opravdu s Angelsounds?skodi nebo neskodi miminku v deloze?

gruyerre
3. únor 2019

Neprokázalo se, že by mohl uškodit. Ale asi je rozumné poslouchat jím vždy jen chvilku, abys zbytečně plod neotravovala.

vaseli16
autor
3. únor 2019

@gruyerre dekuji

leniczka23
3. únor 2019

@vaseli16 Prokazane to neni..ale.poslouchala bych jen obcas..ne denne.

vaseli16
autor
3. únor 2019

@leniczka23 no zatim bych jeste nic neslysela chci zkusit tak za tyden dva.takze ne moc casto děkuji.😊

verusch
3. únor 2019

Myslim ze kdyby to bylo tak skodlive taj se to uz davno neda sehnat po dvou zamlklych potratech sem poridila posloucham denne jen chvilku staci ze se poslechnu a pak poslechne manzel a staci ...pro muj dobrý pocit ze srdicko bije staci

marketa1218
3. únor 2019

Také zvažuji pořízení, na miminko jsme dlouho čekali a kolikrát mě také přepadnout obavy. Co jsem pročitala různé diskuse, tak vyloženě nebezpečné to asi není, ale nepoužívat zbytečně asi moc, ale četla jsem, že o kolikrát maminky se sami vyděsi, protoze to srdicko nemůžou najít. Ještě nevím no. Abych zbytečně zase neplašila...

lachtanice86
3. únor 2019

Po potratech a zamlklých mi to hodně pomohlo. Ale denně jsem nepoužívala

vaseli16
autor
4. únor 2019

Dekuji holky za vase nazory 😊

karoczde
7. únor 2019

@vaseli16 nemyslím, ale stejně používám jen omezeně.. jednou za týden nebo většinou i jednou za 14 dní atd. Jen najdu rychle srdíčko, poslechnu ho tak na 2 vteřiny a konec 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru