• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Musí být ženě v 1. trimestru vždycky špatně?

19. února 2009 
Tak já to měla podobný jako alcatko...pořád hlad, bolely mě prsa, píchalo mě občas v břiše a místo ms jsem měla jen 2 dny takový špinění:slight_smile:) Párkrát jsem měla jakoby závrať a první 3 měsíce šílená únava....ale vyloženě špatně mi nebylo ani jsem nezvracela. Možná to bylo i tím, že jsem brala malinovu směs od jednoho bylinkáře na udržení plodu a je to myslím i proti nevolnostem - no u mě to fungovalo. Cítila jsem se fajn. Teď končím 7. měsíc, bříško roste jako z vody a těhu si užívám. Tak holky nevěšte hlavu, každýmu nemusí být špatně:slight_smile:)
18. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se hlásím do klubu nezvraceček :slight_smile: věřím, že to má genetický základ, mamce nebylo špatně ani u jednoho ze tří těhu, ségře taky ne (i když pak měla zamlklý potrat) a mě je taky dobře. zvracela jsem jen jednou a vím z čeho! pálí mě žáha, bolí mě kostrč, když víc chodím, občas "neunesu" břicho, ale jinak jsem v pohodě. ani nejsem tak unavená. únava a vynechaný menzes byl jedinou známkou těhotenství, přišla jsem na to až v 7 tt :grinning:
18. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě nebylo po celý první tři měsíce nic...jen asi tři dny žaludek na vodě, jen mě bolely prsa, takže pohoda....poprvé sem se poblila v 17 tt a to z pachů, který mi začaly vadit pořádně až ted...asi jsem vyjímka, ale mě bylo předtim líp :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak mě bylo špatně od začátku do 5.měsíce u obou těhotenství,záchodová mísa byla v té době můj nejlepší kamarád :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tiše jsem záviděla ostatním kterým nic nebylo.
18. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lasipka: mě je fajn od začátku,špatně mi nikdy nebylo, kdyby mi nerostlo břicho, tak ani nevím, že jsem těhu. Cítím se fajn i teď akorát mám oteklé ruce a nohy. :slight_smile:
19. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek