Musí být ženě v 1. trimestru vždycky špatně?

Ahoj holky, jak to s vami bylo pocas prvnich 3.mesicu ? Vetsinou ctu, ze vam je spatne a pod, ale je tu vubec nekdo, nebo je to normalni, kdyz i v 7.t nepocituju temer zadne tehu priznaky-napr.spatne od zaludku a pod.?Mne je porad nejak fajn, akora ta unava...)
Strana
z3
Dolů
PředchozíStrana
z3
Další
sobilka
18. únor 2009
Tak já to měla podobný jako alcatko...pořád hlad, bolely mě prsa, píchalo mě občas v břiše a místo ms jsem měla jen 2 dny takový špinění🙂) Párkrát jsem měla jakoby závrať a první 3 měsíce šílená únava....ale vyloženě špatně mi nebylo ani jsem nezvracela. Možná to bylo i tím, že jsem brala malinovu směs od jednoho bylinkáře na udržení plodu a je to myslím i proti nevolnostem - no u mě to fungovalo. Cítila jsem se fajn. Teď končím 7. měsíc, bříško roste jako z vody a těhu si užívám. Tak holky nevěšte hlavu, každýmu nemusí být špatně🙂)
lucie.krajcarova
18. únor 2009
tak já se hlásím do klubu nezvraceček 🙂 věřím, že to má genetický základ, mamce nebylo špatně ani u jednoho ze tří těhu, ségře taky ne (i když pak měla zamlklý potrat) a mě je taky dobře. zvracela jsem jen jednou a vím z čeho! pálí mě žáha, bolí mě kostrč, když víc chodím, občas "neunesu" břicho, ale jinak jsem v pohodě. ani nejsem tak unavená. únava a vynechaný menzes byl jedinou známkou těhotenství, přišla jsem na to až v 7 tt 😃
inna12
18. únor 2009
Tak mě nebylo po celý první tři měsíce nic...jen asi tři dny žaludek na vodě, jen mě bolely prsa, takže pohoda....poprvé sem se poblila v 17 tt a to z pachů, který mi začaly vadit pořádně až ted...asi jsem vyjímka, ale mě bylo předtim líp 😃 :-p
samik2008
18. únor 2009
holky,tak mě bylo špatně od začátku do 5.měsíce u obou těhotenství,záchodová mísa byla v té době můj nejlepší kamarád :-p ,tiše jsem záviděla ostatním kterým nic nebylo.
dolda
19. únor 2009
lasipka: mě je fajn od začátku,špatně mi nikdy nebylo, kdyby mi nerostlo břicho, tak ani nevím, že jsem těhu. Cítím se fajn i teď akorát mám oteklé ruce a nohy. 🙂
Strana
z3
PředchozíStrana
z3
Další