• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechutenství v těhotenství, máte to taky?

26. února 2013 
@kzuz A v jakém jsi tt? To je divný, kyselina listová by měla být samozřejmost. Já snesu jedině čaj Roibos, po ovocném mě pálí žáha a jiné hned vyhodím :( Tak ho zkus... Lízátka mi taky nepomáhají. Snáším akorát pomeranče, jabka, chleba s máslem a pak suchou stravu, tak doufám, že to brzy přejde, jinak nevím...

Holky jsou pořád normální bolesti břicha jako před/při menstruaci?
19. únor 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuxik - jsem v 10 týdnu . Zkusím ten Roiboss, ted jsem o tom četla že můžu neomezeně. Jinak ovoce se ve mně sekne a citusy vubec. Bolesti by asi neměli být. Mně občas večer tlačí podbříško, ale to jenom když mám těžký den, když se namáhám.
21. únor 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,nechutenství mám od samého začátku. Jsem teď v 11tt a pořád to přetrvává. Zvracela jsem jen jednou,vždy se mi ten pocit na zvracení podařil rozdýchat. Jídlo do sebe dostanu,jím více než před těhotenstvím,ale podle chutí :slight_smile: Jediné,co do sebe nedostanu, je pití. Už nevím,co pít,čistá voda mi v žaludku nevydrží,už jsem přepitá i čajů,džusů, atd. Místo,abych vypila tak 3l denně do sebe za ten den dostanu max. 1l a to jsem ráda.
26. únor 2013 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mi je teda špatně během celého dne, někdy di připadám,jako by mi balvan ležel na žaludku.
26. únor 2013 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus89 tak i já mám obdobný termín a to 15.9. :slight_smile:
26. únor 2013 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek