• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nepříjemné lechtání v podbříšku v těhotenství

6. října 2008 
Moc vás všechny prosím o radu a názory. Jsem v 9 tt a objevilo se u mně nepříjemné lechtání v podbříšku. Byla jsem s tím na gyn. ale podle lékaře je všechno v pořádku.
Trvá to už 4 den a já si nevím rady. Měla z vás některá podobný problém?
4. říj 2008 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj...to je v pořádku..já jsem v 17 tt a mám to pořád... :wink:
4. říj 2008 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Simonko fakt? A co to způsobuje? Mně to právě dost obtěžuje taky mám strach
4. říj 2008 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
juni - ahoj, možná se jedná o nějaké předčasné budoucí pohyby miminka... mě to začalo v cca 16tt... je pravda, že je to celkem brzy, ale každý to má takhle asi jinak... bude se ti to zdát čím dál častější a bude to více sílit až to příjemné nebude :wink: jinak vidím, že seš ze Zlína :slight_smile: Tak zdravím :slight_smile: já též :wink:
4. říj 2008 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pajmis na pohyby se mi to nezdá, to je opravdu moc brzo. Navíc mně to drží celý den. A já taky zdravím krajanku :slight_smile:
4. říj 2008 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
juni - je to brzy, ale jinak nevím co by to mohlo být.... jedině že by si měla extrémě citlivou dělohu a cítila fakt uplně vše.... ale to je jen ojedinělé... je to nějaký sindrom citlivé dělohy a matka cítí extrémě, co se jí v děloze odehrává... jedna známá to měla a později moc trpěla... každý pohyb ji nesmírně bolel... ale to asi nebude tvůj případ... možná jen je to změna stavu a tělo si zvyká... ale určitě to nic vážného nebude... hlavně se nestresuj a bud v poho :slight_smile: to je pro mimi moc důležité... :wink:
4. říj 2008 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pajmis děkuju, já doufám, že to nic vážného nebude, ale s tou citlivostí mně to taky napadlo. A moc děkuju za povzbuzení :wink:
4. říj 2008 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
mozno to je sposobene roztahovanim maternice :slight_smile: :wink:
4. říj 2008 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dicinko to je taky možné, ale teda kdyby se tak měla roztahovat celou dobu těhu ..... :unamused: Moc děkuju za názor :slight_smile:
4. říj 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ano..ona sa bude roztahovat cele tehu..lebo babo rastie... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
budú to pohyby dieťatka. takže nič vážné :wink:
4. říj 2008 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Na pohyby babatka je naozaj este skoro... V 9. tyzdni to bude najpravdepodobnejsie roztahovanie sa maternice... :grinning:
5. říj 2008 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky moc děkuju za reakce. Včera jsem si už říkala, že to přešlo a dnes je to zase tady :frowning2: Nejspíš to bude ta děloha. Jsem samozřejmě ráda, že mimi roste, ale nemuselo by tělat takovou neplechu :slight_smile:
6. říj 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek