Nepříjemné lechtání v podbříšku v těhotenství

juni
4. říj 2008

Moc vás všechny prosím o radu a názory. Jsem v 9 tt a objevilo se u mně nepříjemné lechtání v podbříšku. Byla jsem s tím na gyn. ale podle lékaře je všechno v pořádku.
Trvá to už 4 den a já si nevím rady. Měla z vás některá podobný problém?

m.simonka
4. říj 2008

ahoj...to je v pořádku..já jsem v 17 tt a mám to pořád... 😉

juni
autor
4. říj 2008

Simonko fakt? A co to způsobuje? Mně to právě dost obtěžuje taky mám strach

pajmis
4. říj 2008

juni - ahoj, možná se jedná o nějaké předčasné budoucí pohyby miminka... mě to začalo v cca 16tt... je pravda, že je to celkem brzy, ale každý to má takhle asi jinak... bude se ti to zdát čím dál častější a bude to více sílit až to příjemné nebude 😉 jinak vidím, že seš ze Zlína 🙂 Tak zdravím 🙂 já též 😉

juni
autor
4. říj 2008

pajmis na pohyby se mi to nezdá, to je opravdu moc brzo. Navíc mně to drží celý den. A já taky zdravím krajanku 🙂

pajmis
4. říj 2008

juni - je to brzy, ale jinak nevím co by to mohlo být.... jedině že by si měla extrémě citlivou dělohu a cítila fakt uplně vše.... ale to je jen ojedinělé... je to nějaký sindrom citlivé dělohy a matka cítí extrémě, co se jí v děloze odehrává... jedna známá to měla a později moc trpěla... každý pohyb ji nesmírně bolel... ale to asi nebude tvůj případ... možná jen je to změna stavu a tělo si zvyká... ale určitě to nic vážného nebude... hlavně se nestresuj a bud v poho 🙂 to je pro mimi moc důležité... 😉

juni
autor
4. říj 2008

pajmis děkuju, já doufám, že to nic vážného nebude, ale s tou citlivostí mně to taky napadlo. A moc děkuju za povzbuzení 😉

dicinka1
4. říj 2008

mozno to je sposobene roztahovanim maternice 🙂 😉

juni
autor
4. říj 2008

dicinko to je taky možné, ale teda kdyby se tak měla roztahovat celou dobu těhu ..... 😒 Moc děkuju za názor 🙂

dicinka1
4. říj 2008

ano..ona sa bude roztahovat cele tehu..lebo babo rastie... 😵 😵 😵 😵

maca793
4. říj 2008

budú to pohyby dieťatka. takže nič vážné 😉

pensadorcallisto
5. říj 2008

Na pohyby babatka je naozaj este skoro... V 9. tyzdni to bude najpravdepodobnejsie roztahovanie sa maternice... 😀

juni
autor
6. říj 2008

Holky moc děkuju za reakce. Včera jsem si už říkala, že to přešlo a dnes je to zase tady ☹ Nejspíš to bude ta děloha. Jsem samozřejmě ráda, že mimi roste, ale nemuselo by tělat takovou neplechu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru