Neprosperující těhu. Stalo se někomu podobně?

tez83
10. bře 2020

Holky,dnes jsem byla na kontrole,podle ovulky 6+6.Za posledních 13 vyrostl ze 7mm na 15mm.Pry je to málo!!!Má tam žloutkový vacek.A není tam zárodek.Doktor by se pod to nepodepsal,ale myslí si,že to je zamlkle tehu.😣
Mám přijít v pátek na lačno,a kdyžtak mě rovnou odešle do nemocnice.
Má otázka zní....stalo se někomu něco podobného a bylo to ok?Kolik mm jste měli v 7tt?

herousek
10. bře 2020

Ahoj já měla v 6+2 5,98mm a v 11tt jsme měli 42,7 mm.

herousek
10. bře 2020

Podle aplikace co mam v telefonu by v 7tt mělo mit děťátko 1.3 cm.

evikk1
10. bře 2020

@tez83 Já v 7+1 měla 0,78mm a za 14dni mělo mimi 2,27mm podle PM 9+1 ale podle Dr 8+5, Dr mi řekla že je vše v pořádku ❤️ Musela se mi posunout ovulaci.

tez83
autor
10. bře 2020

@evikk1 když já právě vím,kdy ovulka byla...😟

evikk1
10. bře 2020

@tez83 Zkus být v klidu ❤️🍀 Dej vědět až budeš vědět něco nového ❤️

tez83
autor
10. bře 2020

@evikk1 děkuji...zkusím.Ale pořád nato myslím.

utrikocku
10. bře 2020

@tez83 důležité je, jestli je srdicko. Od 5 mm by mělo být s jistotou. Vím o čem mluvím. 2xZT

tez83
autor
10. bře 2020

@utrikocku asi není,nemluvil o něm. :(

utrikocku
10. bře 2020

@tez83 je mi to moc líto ☹ take mi rostlo... ale srdicko nebylo. Bohužel v téhle fazi za 13 dní je i narust maly. Vývoj v teto fazi je cca 1-2mm za den :-/ je mi teda divné, že pises, že vyrostlo, zloutkovy vacek je ale neni zarodek? Co tedy meril velikost vacku?

tez83
autor
10. bře 2020

@utrikocku omlouvám se,byla jsem v šoku,a pamatuji si toho pulku...o srdíčku se opravdu nezmínil.Myslim,že gestacni vacek vyrostl za 13 dní že 7mm na 15mm,žloutkový vacek tam byl.

nikol_22
10. bře 2020

@tez83 ja jsem v podobne situace. Minuly tyden jsem byla na utz podle posledni ms jsem mela byt 6+2. Ale ja byla na IUI 4.2.
No ale na utz gestacni vacek 15mm s naznakem zloutkoveho. Jsem objednana na 12.3. A uvidi se co bude dal. Strach mam silene, ale nekdy uvnitr porad doufam ze se neco zmeni. Ikdyz ta nadeje je opravdu mala 🥺
Tak drzim palecky 🙏🏻

tez83
autor
10. bře 2020

@nikol_22 já měla ovulku 5.2.😉,také doufám,ale spíš myslím na to horší...lépe se s tím vyrovnat,když už na to budu nějaký den myslet.Drzim palečky...dáš mi vědět?

nikol_22
10. bře 2020

@tez83 no Mudr. rikala ze jeste neni cas na slzy ze mohlo byt vse o neco pozdeji a ze roli tady hrajou opravdu i dva dny. Tak se uvidi no 🥺🙏🏻
A brali ti hcg? Ja prave jeste ve ctvrtek rano jdu na krev a pak za dve hodky potom na utz.

tez83
autor
10. bře 2020

@nikol_22 dál mi na výběr buď ult.za pár dní nebo HCG...nevěděla jsem,takze v pátek ultrazvuk.Take teda říkal,že by se pod to ještě nepodepsal,ale myslí si,že to asi spíš bude neprosperující....😟

nikol_22
10. bře 2020

@tez83 mohl udelat oba testy. Ale tak kazdy asi to dela jinak. No nezbyva nam nic jineho nez cekat a modlit se 🙏🏻🤍 snad se na nas usmeje stesti a miminka se ukazou 🥺🙏🏻🙏🏻 U me doktorka nemluvila teda jeste o nicem spatnem. Ale clovek si to uz nejak vyvodi. Snad se nase intujice nevyplni a vse bude tak jak ma byt. Urco dam vedet pokud budu schopna 🥺🙏🏻

martt
10. bře 2020

@tez83 Já měla něco podobného na 6 týdnu se to doktorovi nelíbilo, ale řekl že se to muze jeste změnit a objednal mne až jsem měla být v 9 týdnu. S tím, že už bude jisté jestli to je prosperující těhotenství nebo zamlkle.

nikol_22
10. bře 2020

@martt a jak to dopadlo? Nebo jeste cekas?

tez83
autor
10. bře 2020

@martt přesně tak,jak to dopadlo?

eleanorrigby
10. bře 2020

Ja mela od zacatku taky jen prazdny vacek, ktery rostl. Cekalo se az do 9tt, merili mi i hcg, ktere rostlo, ale hodne pomalu. Skoncilo to potratovou pilulkou. To bylo v srpnu 2019. V listopadu jsem znovu otehotnela a zatim vse v poradku. Takze drzim palce, kdyz ne napoprve, tak napodruhe to klapne!

tensorflow
11. bře 2020

Mam podobnou zkusenost. V prosinci jsem sla na prvni kontrolu (6+2) a dr. nevidel zadny plod, jen gestacni vacek. Rekl mi, ze jsou 2 moznosti - bud tehotenstvi o 14 mladsi, nebo neprosperujici. Kvuli Vanocum mne pozval na dalsi kontrolu za mesic.
V lednu uz bylo videt srdce a plod byl mladsi jen o tyden. Na prvnim screeningu uz byl mladsi jen o 3 dny... 🤷‍♀️

tez83
autor
11. bře 2020

@tensorflow to je krásný.Ja se bojím,že v pátek z ordinace pojedu rovnou do nemocnice.

nikol_22
11. bře 2020

@tensorflow tak to je krasny konec 🙏🏻🤍 kezby nas takovych bylo vice 🙏🏻🙏🏻❣️ No, ja uz musim vydrzet den a uz to budu mit za sebou 🥺😔
@tensorflow

tensorflow
11. bře 2020

@tez83 @nikol_22 Drzim Vam vsechny palcem, co mam! 🍀

martt
11. bře 2020

@nikol_22
@tez83
U mne to bohužel nevyšlo a musela jsem na vyčištění. Plod tenkrát odpovídal 7 týdnu. Ale rozhodně vás nijak nechci strašit ani rozesmutnit. Proto jsem to tam, ze začátku nepsala😊 . Držím palečky, aby vám to vyšlo v poradku. 😊✊

tez83
autor
11. bře 2020

@martt tak já už jsem smířená s revizi...nějak jsem bez příznaků,tak si to z toho odvozují.😣

nikol_22
11. bře 2020

@tez83 🙏🏻 Jeste musime doufat. Me zatim spatne je. Ale nevim jestli uz to nemam ze stresu. Jsem na tom taky dost spatne 😔 je to silene ta nejistota. Ja ale urcite na revizi jit nechci. Chci pokud to pujde aby to odeslo samo tak jak to ma byt 🥺
Ale porad se modlim 🙏🏻 Budu na tebe taky myslet. Treba se to v dobre obrati

tez83
autor
11. bře 2020

@nikol_22 ty jdeš zítra,viď?Dej vědět,jak jsi dopadla...držím palečky!!!!

nikol_22
11. bře 2020

@tez83 joo zitra. Jo pokud to zvladnu tak urcite dam. Dekuju 🙏🏻

nikol_22
12. bře 2020

Tak bohuzel spatne zpravy. Vacek porad roste i hcg tabulkove ale na utz porad nic. Jeste chteji udelat jeden v utery a pak revize

tez83
autor
12. bře 2020

@nikol_22 a kolik měří vacek?A v jakém tt?A ještě je šance nebo ne?Mrzí mě to...😪

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru