Neustálé tvrdnutí břicha a bolestivý poslíčci po sexu

saries
5. zář 2016

Ahoj holky mate to taky tak? Malá je hodně dole čípek 1cm, měkký a otevřená na prst, včera jsme na to po delší době hupsly a samozdřejmě do konce sperma prý pomahá otevíraní 🙂.... No jak jsem měla trauma se sexu protože mě sex v těhotenství dost bolel a byl mi nepříjemný tak najednou uplný obrat přitel je trochu vybavenější....proto jsme i předtím měla strach no tedka nechci být nějak sprostá ale přišel mi že se tam nějak strácí i přitel říkal že tam nějak /plaval" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... No každopádně hned po tom jsem měla neustálé tvrdnutí břicha při každém pohybu a celkem dost bolestivé poslíčky hlaně v klidu... 3x vana a nic žádné uklidnění, ale také se to nezhoršovala... Dnes cítím tvrdnutí bricha a nemužu skoro chodit jak mě to nějak tlačí dole... Měli jste to taky tak se sexem na konci těhotenství? 🙂 😵 38+5tt.

zdendula82
5. zář 2016

Po sexu mi taky tvrdne břicho. Ale mně tvrdne už dva měsíce. Každopádně, poslíčci by ve vaně měly přestat bolet. Alespoň mně bolet přestaly. Stahy tedy byly dál, ale bylo to před bouřkou a nějak na to mimčo dost reagovalo. Jestli bolí pořád, tak se asi porod blíží🙂

konekokira
8. zář 2016

@saries Naprosto normální 🙂 Jinak taky mi pomohla vana, když by to byly porodní kontrakce,tak by se to po vaně rozjelo 🙂

saries
autor
8. zář 2016

@konekokira Dneska mi doktorka udělala hemilton hmat 🙂 no a myslím že ani to nepomuže uz nevím jak tu dupku mam vyhnat hihi 😀 😀 😀 😀

konekokira
8. zář 2016

@saries 😀 máš nějaký tvrdohlavý miminko 😀 nebo dává znamení, že to chce víc sexu 😀

saries
autor
8. zář 2016

@konekokira spíše se přikláním k tvrdohlavosti kord pokud bude po mě 😀 😀 😀 😀 ... sexem to být nemuže muj měl 4 dny volno a sexu bylo fakt hodně i tedka po tom hemiltonu a prdlajs s toho ...furt mi jen tvrdne bricho trochu bolesti a nic 😀

konekokira
8. zář 2016

@saries asi se mimču v bříšku líbí a ty a doktoři můžete vymyslet, co chcete 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru