Neutišitelný kašel a špinění v 1. trimestru

dotee
10. bře 2018

Už týden mě trápí nachlazení. Začalo to nevinně, teplotama a rýmou, pokračovalo suchým kašlem a dnes kašlu neustále už několik hodin v kuse. Byť už se to trhá a občas už i vykašlávám, kašel je k neutišení, bříško bolí a z toho kašle už je mi poněkud nevolno. Kdybych nebyla těhotná, uvařím si vylinkový průduškový čaj a hrudník máznu tymiánovou mastí od Justu, vzhledem k faktu že jsem ale v 6. týdnu tak jsem docela bezradná. Inhaluji a piju vincentku, ale ten kašel je děsný. Navíc jsem ve středu začala špinit, tak jsem dostala Gynprodyl orálně večer a céčko. Mám obavu, jestli ten kašel nemůže miminku ublížit. Mám kapky Ditustat, ale podle příbaláku nejsou vhodné, tak nevím :( Máte osvědčený tip co s tím?

ilonne
10. bře 2018

@dotee Neposlou, spis mam tu zkusenost, ze kdyz jsem.sla na normalni pohotovost, poslali me jeste pred tim na gynekologii. Ale ja bych stejne v 6tt jela na normalni pohotovost a sdelila jim, ze jsem v 6tt.

luckamb
20. bře 2018

@hojda dělati tak od malinka u všech svých 4 děti i u sebe i na řadu naší dětské doktorky. A vždy to pomohlo 😉

hojda
20. bře 2018

@luckamb Já vím, že to lidé tak dělají, je to hodně rozšířené a není to správné, tohle je přírodní léčba, do které igelit rozhodně nepatří☹.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru