Obtížné dýchání a velká únava už v 5. týdnu těhotenství

kixi
27. črc 2011

Ahoj holky, máte některá stejný problém? Já i v klidu při tom co sedím v prácí hluboce dýchám a jsem příšerně unavená. Obtížné dýchání mě probudilo i dnes v noci ☹ Mám strach, na prohlídku jdu až přístí čtvrtek a necítím se vůbec dobře 😒

kixi
autor
29. črc 2011

@anidomi jee tak to mate fajn program, to ja se trapim v praci ☹ preji hezky den!

anidomi
29. črc 2011

jinak bys ty mudre mela zavolat a jen to s ni zkonzultovat.. Mirny bolesti ano,ale prijde mi,ze jsou casty.. Nechci te v zadnym pripade stresovat,ale pro klid duse bych brnkla.. ;)

kixi
autor
29. črc 2011

jj, ale myslim, ze by me po telefonu stejne zadne rozhodnuti nerekla...musi me videt a to se stane pristi ctvrtek. Uvidim pres vikend a kdyztak bych k ni sla hned v pondeli, to si myslim, ze je rozumne. Trochu me desi, ze nejvic me tahne na leve strane...snad jsou to jen vazy a ne spatne usazeny hrasek ☹

scvrcek
10. zář 2011

Jé, jsem ráda, že nejsem sama, jsem asi taky v 5.tt a dýchat nemůžu vůbec...zadýchám se i při uklízení.... ☹

ivanka.7
11. zář 2011

Ja som bola zadýchaná tiež hneď v podstate. Niekedy úplne na začiatku tehotenstva sme boli v Tatrách a nevyliezla som ani na vodopád Skok, potupne som sa musela vrátiť, lebo sa mi točila hlava (a už som vtedy tušila že by mohlo byť, tak som to nechcela diliť, aby som náhodou niečo nepokazila).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru