Píchání v podbřišku při sedání ve 13. tt

lenca_hr
20. čer 2016

Ahoj holky 🙂 Chtěla bych se zeptat zda se vám taky někdy stalo že vás začalo píchat v podbřišku při sedání? Je to moje první těhotenství, a mám docela strach. K doktorce jdu v pátek, tak nevím jestli si zajít dřív nebo je to normální a počká to do pátku :/ Stává se mi to při sedu a občas i když jdu na toaletu :/ A neděje se to dlouho, zhruba asi 2 dny 🙂 Nevíte některá co by to mohlo být, a zda se mám bát?

andreaandrejka
20. čer 2016

@lenca_hr Je to úplně normální, neplaš se 🙂 K těhotenství to patří, roztahuje se ti děloha a miminko si dělá místo.

adrisek11
20. čer 2016

@lenca_hr Ahoj, mám to stejně. Jsem dnes 13+1 a taky mně občas "dole" jakoby táhne a píchne. Je to taky mé první těhotenství, jsem vyplašená ze všeho, ale četla jsem, že je to tím, že se uvnitř vše roztahuje atd. 🙂

lenca_hr
autor
20. čer 2016

@andreaandrejka Tak to jsem ráda, můžu být aspoň v klidu 🙂 Moc děkuji 🙂

lenca_hr
autor
20. čer 2016

@adrisek11 Já jsem taky právě ze všeho hned vyplašená, jen mě něco píchne, hned se bojím :D ale myslím si že je to normální, hlavně při prvním těhotenství 🙂 A jsem ráda že nejsem jediná kdo takhle plaší 🙂

pavcatko
21. čer 2016

také jsem to tak měla a zatím vše v pořádku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru