Pocit na zvracení, motání hlavy, závratě. Zkušenosti?

slawkaaa
14. srp 2019

Ahoj holky. Jsem v 6 tydnu tehotenstvi... Uz 4 dny nemuzu ani chodit, vstat protoze se mi mota hlava, bricho ne ze by bolelo, ale mam pocit na zvraceni, vzdy me natahne ale nezvracim nic😭vubex nemuzu fungovat protoze skoro nic neudelam, vzdy po chvilce si musim sednout.... Zmenila jsem vitaminy z nosifol na femibion a od te doby do pozoruji.. Dnes je zkusim vysadit, ale to je nozna jen nahoda.. Nemel ste nekdo neco podobneho? Jestli je to tehotenstvimtak to zvladnu, mimi ko si hodne lrejeme.. Ale nam atrwch aby ti nebylo neco jineho... Zitra jdu k doktorce a zeptan se ji na to

denca033
14. srp 2019

@slawkaaa tyhle pocity na zacatku tehu jsou naprosto normalní. taky jsem je mela ted pri tretim tehu a myslela jsem ze nikdy neskonci. trvaly cca do 4mesice tehu.

chumlee71
14. srp 2019

@slawkaaa ahoj asi tě nepotesim,ale je to normální. Já to mám do teď a to jsem už 14 tt. V prvním těhotenství jsem to měla až do pátého měsíce, uvidíme teď 🙂. Jestli nemusíš nic dělat tak lež a odpočívej 😉, co já bych za to dala. Můj 19 měsíční prcek mě nenechá ani na chvilku vydechnout 🙄

denca033
14. srp 2019

@slawkaaa neboj ono to prejde. odpocivat co mmuzes

denca033
14. srp 2019

@chumlee71 to znam mmam 7leteho syna jsem v 25tt a odpocinek to je az zazrak nekdy

slawkaaa
autor
14. srp 2019

Jee holky, tak to nevim, jak bych fungovala mit doma jeste dalsiho prcka.. Zrovna jsem to manzelovi rikala, ze mit jeate jedno a zazit tohlw tak nevim😭takhle zle mi jeate nebylo.. Nejhorsi je, ze bych se potrebovala vyzvracet ale ono to nejde..jen ten pocit na zvraceni.. Doufam, zw to brzy prejde, jinak budu muset na rizikovw 😭

slawkaaa
autor
14. srp 2019

@chumlee71 a mas i zavrate? No to te obdivuju opravdu jeste s prckem, to ja bych asi nezvladla

zelenaesmolda
14. srp 2019

@slawkaaa
ja bych to poresila s dr,muze to byt nedostatek nejakych vitaminu ci mineralu,tyhle priznaky (mimo jine) odpovidaji nedostatku horciku ale bez rozboru krve ti tady nikdo nic urciteho nerekne

slawkaaa
autor
14. srp 2019

Urcite to zitra poresim s dr. Dekuju holky

uzivatelkapetra
14. srp 2019

A piješ dost? To mě s motáním hlavy napadne jako první. Tělo může chtít teď více vody než obvykle

slawkaaa
autor
14. srp 2019

@uzivatelkapetra rekla bych ze piju.. Udelala jsem si ten horcik tabletu a vypila tak uvidim jestli mi treba neco nechybi.. Jendou je to dobre jendou zas s motanim.. Ale ted uz jsme nastesti udelala i polevku😂jinak se citim uplne neschopna😭

chumlee71
14. srp 2019

@slawkaaa nene závratě nemám,jen se mi občas zamotá hlava. Věř mi že mám dost 😔

zelenaesmolda
14. srp 2019

@slawkaaa
tak z jednoho sumaku horcik fakt nedoplnis,ony ty sumaky maji vesmes malou DDD

slawkaaa
autor
14. srp 2019

To vim, ze nedoplnim hned😂ale uvidim co rekne dr. Nic nezbyva jen tam jit

valentovapetra
16. srp 2019

@slawkaaa měla jsem to u prvního syna do 5.měsíce a teď jsem 8tt a je to uplne stejne 🙄nezbývá nic,než vydržet 🙄 u prvního syna jsem skončila i na kapačkách, protože jsem stále zvracela a omdlévala...ale převážně jen tekutiny nebo žluč 🙄a to je šílené .. Teď to druhé, už je takové nepohodlné, zvracet a pri tom mi maly (21 mesicu) asistuje 😂 😨 hodně odpočívej, a nabírej síly, věř, že to přejde, a pak si bzdeš užívat to krásné 😊❤

slawkaaa
autor
16. srp 2019

@valentovapetra jejda to me mrzi, ze az tahle spatny to bylo.. Prave, miminko hrozne chci, tak si rikam, ze vydrzim.. Doktor rekl, ze jsem hrozne bleda a nabral krev na chudokrevnost a stitnou zlazu.. A taky rekl, ze stim nic delat nejde.. Jen cekat jestli to prejde nebo ne.. Tak jsem rada, ale ze to souvisi stim, a ze nemam jine problemy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru