38. tt, pocity na zvracení. Je to na konci normální?

27. čer 2022

Ahojky, chtěla bych se zeptat ,od víkendu mám pocit na zvraceni,hrozně mě bolí žaludek, k tomu občas bolesti bricha jako bych měla zácpu, nezvracím ale necítím se vůbec dobře, dnes jdu sice na kontrolu ale myslíte že je to něco co bych měla konzultovat s doktorem a nebo je to takhle na konci normální?🤷‍♀️🤣

bara_13
27. čer 2022

Je to normální. Žaludek a vše ostatní už nemá tolik místa kvůli miminku. Vše se pak srovná.😉

klokanka31
27. čer 2022

Mě teda nebylo blbě celé těhotenství, a když jsem začala blinkat tak jsem asi do 5 hodin porodila 😄

autor
27. čer 2022

@klokanka31 to já neblinkam 🤣🤣🤣ale těm pocit má zvraceni je hrozný úplně mdlo🤣dnes jsem přesně 38+5

klokanka31
27. čer 2022

Jestli to taky není tím vedrem...

jjasmina
27. čer 2022

Pokud máte kontrolu, tak klidně dr řekněte, o nic nejde

kubesovaadelka
27. čer 2022

Nu za zeptáni nic nedáš, ale je to tím nedostatkem prostoru pro všechny ty orgány plus ten malinkatý poklad, co ti tlačí na žaludek, plus to horko teď... Já rodila v lednu a poslední 2-3 týdny jsem každý večer zvracela. Je to normální

veroniqess
27. čer 2022

V prvním těhotenstvím jsem poslední týdny měla opět nevolnosti, teď čekám to samé 🥴

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru