Poprvé těhotná a nervózní 💟. Můžu být v klidu?

terik52
1. črc 2021

Ahoj, jsem cca 6tt,je mi 37 let, včera jsem byla u doktora a ještě není znát srdeční činnost a trochu spinim, můžu být v klidu? Doktor ted říkal,že se uvidí příští týden,moc si preju,aby to bylo vše v pořádku. Na špinění říkal,že to je ok a napsal mi Ascorutin.

nase_mimi
1. črc 2021

@terik52 mozna ti mel napsat spis utrogestan

lachtanice86
1. črc 2021

@terik52 to ti nikdo neřekne zda to bude ok, začátek je bud a nebo

barmil
1. črc 2021

@terik52 Ascorutin je vit C, zastaví krvaceni třeba z prasklé žilky, ale potratu samozřejmě nezabrání. Já spinila až do 16tt, synovi je rok.

mamikry
1. črc 2021

@terik52 Gratuluji k prvnímu těhotenství. Jak se to psalo, takhle v začátku je to 50:50. Abych tě trošku uklidnila, já jsem byla na první kontrole v 5+4tt, byla vidět jenom dutinka. Šla jsem takhle brzy, protože jsem začala špinit. Špinila jsem celý šestý týden, nebrala jsem na to nic. Teď mi v postýlce spinká skoro dvouměsíční prcek. 🙂

terik52
autor
1. črc 2021

@mamikry dekuju snad se zadari 💟💟

terik52
autor
1. črc 2021

@barmil diky💟

jjasmina
1. črc 2021

@terik52 je to 50/50 , u mě pokud jsem začala spinit, vždy se rozjela ms, snad budete mít víc štěstí

barunkiss
1. črc 2021

Ahoj ☺️.
Za prvý, gratuluji k těhotenství🤩.
Za druhý, hlavně nestresuj. Když jsem otěhotněla špinila jsem zhruba od 6tt až do zhruba 8-10tt ze začátku mi doktor řekl, že to muže být i menstruace, která jakoby probíhá, ale je potlačena nevím jak to vysvětlit. Potom jsem měla hematom to jsem týden jen ležela. A nakonec mám z toho půlroční princeznu 🤩.
Hlavně mysli pozitivně !

omajda88
2. črc 2021

Ahoj.lazdy ti napíše jinou zkušenost.opravdu můžeš spinit a je to dobře a naopak.. já když začala spinit v 6tt tak jsem nakonec byla v 8 tt na revizi kvůli zamlklwmu.ale kamarádky naopak v pohodě i když splnili.pristi týden se uvidí,jestli sevu ukaze srdíčko. Přeju hodně trpělivosti a stesti

terik52
autor
5. črc 2021

Tak to bohuzel nevyšlo, akorát čekám na druhou kontrolu na ambulanci, ale horší je to s hlavou, ale to bude dobrý,každopádně děkuji všem za odpovědi a mějte se krásně 💗

codal
5. črc 2021

@terik52 to je mi moc líto ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru