Pozitivní test, ale negativní UZ a krev

abigail123
21. pro 2018

Ahoj, včera jsem přidala diskuzi, že mám 3 dny zpoždění menstruace a ptala se, zda si udělat test.
Ještě než stačil někdo odpověď už jsem test držela v ruce a čekala na výsledek. 🤫
Malém mě trefilo! Je pozitivní! 🤗 (clearblue ukazuje 1-2).
Naklusala jsem včera na gyndu s ohromnou novinou, ale dr.na ultrazvuku vůbec nic neviděla. 😔 Vzala mi krev a dnes jsem volala na výsledky a říkala, že je to tam, ale zatim nízká hodnota. 😔
Měla bych být 4-5 týden těhotenství dle data poslední menstruace.
A tak se ptám, zda je ještě opravdu brzo na ti, aby bylo něco vidět nebo je něco špatně?
Na kontrolu mám přijít po Novém roce.

misicka1988
21. pro 2018

@abigail123 Je opravdu brzy, úplně na začátku. V děloze na ultrazvuku by mělo být něco vidět až další týden 😉

takyjedna
21. pro 2018

Proc si tam letela tak brzy? Ja jsem mela videt dutinku az na konci 6tt a to jsem jeste presne vedela, kdy jsem otehotnela. A srdicko byva nejdriv v 7tt

abigail123
autor
21. pro 2018

Aha, holky děkuji. Je to pro mě vše nové a načteného jako takhle, kdy se chodí na kontrolu nemám. 😁🙂

saminomimino
21. pro 2018

je strašně brzy,4tt nemůže být absolutně nic vidět,něco maličko jde vidět od cca 1000 jednotek hcg,já šla až 4 týdny po nalezení dvou čárek,nejlepší je skutečně jít tak 7-8tt aby už bylo jasno

klea81
21. pro 2018

Doktorka tě měla poslat domů a objednat za 2-3 týdny 😉

vikinkav
21. pro 2018

Ja si vzdycky pri pozitivnim testu volala a sestra me objednavala az na 8tt aby to bylo jasne

urtica
21. pro 2018

Přidávám se k ostatním, ale chápu Tě...v prvním těhu mě takto dr. "vyšašila" až k revizi - i když těhotenství bylo prosperující. Lépe jít nejdříve v 8 tt, pak už to bývá jasné - teď s druhým jsem šla až v 10 tt. Pokud by bylo něco špatně, tak takto zezačátku se s tím bohužel stejně nic nenadělá - je to prostě "buď anebo".

merope
21. pro 2018

7+x už může být vidět srdíčko - asi tak nejdřív. O týden dřív gestační váček, ale ten určí tak max jestli se nejedná o mimoděložní, nic víc.

adinka19
21. pro 2018

@abigail123 Ahoj, ja byla na gynde a take nic nevidel, cca po tydnu od navstevy lekare jsem si udelala test a byl pozitivni 🙂. Gynekologovi jsem volala, jestli je mozne, ze jsem tehotna, prestoze on na UTZ nic nevidel a lekar mi to potvrdil, bylo prilis brzy... 🙂, ted jsem 38tt.

abigail123
autor
21. pro 2018

Děkuji všem 🤗 tak snad ten vánoční dárek klapne 🤫👶

malinkaelinka
22. pro 2018

TAky jsem teď takhle čerstvě těhotná, ale já obecně lékaře vymetám nerada, takže jsem se objednala na 9.ledna a doufám, že nejenže už bude vidět, to co vidět má být, ale rovnou mi udělá všechna ta základní vyšetření, která jsou nutná. Prostě si říkám, že kdyby něco v pořádku nebylo, stejně se s tím nedá nic dělat, tak si hýčkám pozitivní test a v lednu uvidíme 🙂

abigail123
autor
23. pro 2018

@malinkaelinka Jee, gratuluji 🤗 ja jdu také 9.ledna na kontrolu. ☺️ Tak nám budu držet ✊✊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru