Poznám ve 13.tt pohlaví miminka?

tina223
30. črc 2019

Ahojky,chci se zeptat,lze z tohoto utz ve 13. týdnu poznat pohlaví miminka?

deniskqaa
30. črc 2019

@tina223 asi ještě ne je to ještě maličký. Já jsem ve 14+4 dny a ještě mi to Dr neřekl může se stát že se netrefí přesně na pohlaví taky jsem se ptala minuli týden. Ale jestli to chceš vědět tak jedine na genetiku tam to zjistí hned záleží jaký na Dr ultrazvuk

adenka84
30. črc 2019

@tina223 nam osobne rekli u obou deti ve 12 tt pohlavi a i obou to bylo spravne.. v 18.tt nam to bylo potvrzene z odberu plodove vody... Ale byl to zkuseny sonografista na genetice..

tina223
autor
30. črc 2019

No mě bylo řečeno, ze to v tomto týdnu neradi říkají, že je to brzy, ale že to lze určit podle pohlavniho výběžku, který mají v tomto týdnu jak holky tak kluci....

martiniquest
30. črc 2019

Urcite to poznat lze - tedy zkuseny doktor to pozna. Ale nikoli z takove fotky.

kiki1912
30. črc 2019

@tina223 mě pohlaví na screeningu řekli a potvrdila to i má doktorka takže se uvidí na druhém screeningu

michaelllas
30. črc 2019

Z této fotky asi ne, ale zkušený lékař na utz to pozná. Můj lékař věděl🙂

evca_w
30. črc 2019

Nam to rekli prave ve 13 tt na screeningu, se stoprocentni jistotou pry.A vyslo to🙂Kluci jsou jistejsi i takhle brzy.Z fotky to ale predpokladam nikdo neuhadne.

klea81
30. črc 2019

Ano, poznala jsem to i já.

areh
30. črc 2019

Doktor mi řekl jasně kluka a trefil se. Obecně u kluků si jsou jistější.

martinakovar
30. črc 2019

U 1.dítěte mi to doktor řekl až ve 20tt a mel pravddu a u druheho mimca nám mudr řekla pohlaví na 1.screeningu..tak uvidíme jestli měla pravdu🙂.Zalezi hodne na přístroji a zkušenostech doktora.A pindulky jsou vidět lépe.

tina223
autor
30. črc 2019

Děkuji moc všem za příspěvky....mě jde spíše o to,zda je tu někdo,kdo by poznal pohlaví z této fotografie 🙂

ivuska1986
30. črc 2019

Ahojky, ve 13 týdnu mi doktor sdělil, že to vypadá na chlapečka, ve 22 holčička a ta se též narodila. Takže si myslím, že je ještě brzo

babanci
31. črc 2019

No, nám pohlaví v tomhle období řekli. Zkušený lékař. My tam nevidíme nic. 🙂

babanci
31. črc 2019

@tina223 Tak já myslím, že kluk. Schválně, jestli .... dej pak vědět.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru