Poznáte pohlaví z fotky?

fabu1ous
2. led 2018

Ahoj 🙂 momentálně jsem ve 14tt. Ve 12+4tt jsem byla na screeningu v Ústí a zeptala jsem se, jestli jde už poznat nějaké pohlaví. Doktorka se na mě podívala a řekla mi, jestli si to přejeme vědět, ze je to za poplatek s 95% přesností. Tak jsem kývla a doktorka hned řekla, ze podle pohlavního hrbolku to vypadá na holcicku :D ukazala nám, jak by to vypadalo, kdyby to byl kluk a vše nám popsala. Ale já stejně stále přemýšlím a zkoumam fotku...Mimochodem každý kdo na tehle klinice byl, tak jim to pohlaví sdělili a opravdu to tak bylo. Tak co myslíte 🙂)

mionella
24. led 2023

Me řekli v tomhle týdnu holčička a pak to byl 17t velký šok když mi řekli že je to kluk😊

ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
kar17
24. led 2023

@ivik44 řekla bych že chlapeček, ale uvidíte cca 18-19tt vám to řekne i vaše dr😊

ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
kar17
24. led 2023

@ivik44 zda se mi že u vás je to spíš stoupající, každopádně dejte vědět 😊😊ať ke to cokoliv hlavně zdraví. Je to vaše první? Mě u syna to bylo jedno, ale teď jsem chtěla moc holčičku 🙈😊.

ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
kar17
24. led 2023

@ivik44 jejda jasně chápu,nechtěla jsem se vyptávat 😊držím palce a určitě to dobře dopadne 🍀❤️

ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
neria55
25. led 2023

@ivik44 davam tip na holčičku

ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivik44
26. led 2023

Zdravím všechny,😘
má někdo podobné fotky z utz?dr.pořád neví...typnul by si co čekáme👶👧?moc děkuji 🙏za typy všem👍

neria55
26. led 2023

@ivik44 ja mela cely screening nahrany na flashdisk, stopla si to v pasazich kde to jde videt a sama si urcila co to asi bude a vyslo to. Holcicka 🙂

ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
veronicka89
26. led 2023

@fabu1ous myslim ze je lepsi se ptat tady vsech ..nez doktorky 🤣

ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
kar17
26. led 2023

@veronicka89 achjoo🙈🙈další zbytečná odpověď 😊

lilian2111
26. led 2023

@ivik44 takhle bych řekla holka

miaelle90
26. led 2023

@ivik44 tipuji kluka, pŕipadá mi, že tam něco odstává 🙂

ivik44
27. led 2023

Moc děkuji 🙏za typy👶👧 všem co napsali😍

ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
kar17
2. únor 2023

@ivik44 2.screening už máte zasebou? Tam mi to potvrdili s jistotou a viděla jsem to i já 😊😊😊

ivik44
Autor odpověď smazal
Zobraz
kris5
6. únor 2023

@ivik44 pokud máte z genetiky potvrzeného chlapečka, tak je to 100%chlapeček. Vzácně (ani ne v 1%) se stane, že se nepovede izolovat DNA miminka a místo toho se vyšetří DNA matky, ale to by vám vyšla holčička. A potom nám také na fakultě vyprávěli případ, že se narodila holcicka s chormozomální výbavou XY 😅, ale to je se opravdu stane jednou za 100let 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru