Poznáte pohlaví z fotky?

fabu1ous
2. led 2018

Ahoj 🙂 momentálně jsem ve 14tt. Ve 12+4tt jsem byla na screeningu v Ústí a zeptala jsem se, jestli jde už poznat nějaké pohlaví. Doktorka se na mě podívala a řekla mi, jestli si to přejeme vědět, ze je to za poplatek s 95% přesností. Tak jsem kývla a doktorka hned řekla, ze podle pohlavního hrbolku to vypadá na holcicku :D ukazala nám, jak by to vypadalo, kdyby to byl kluk a vše nám popsala. Ale já stejně stále přemýšlím a zkoumam fotku...Mimochodem každý kdo na tehle klinice byl, tak jim to pohlaví sdělili a opravdu to tak bylo. Tak co myslíte 🙂)

pavca1982
2. led 2018

@fabu1ous za poplatek?😲

fabu1ous
autor
2. led 2018

@pavca1982 ano 🙂 100,- screening stal 1000,-

luonnatar
2. led 2018

@pavca1982 taky cumim

pavca1982
2. led 2018

Tý jo už si nechají zaplatit i za pohlaví😔

luonnatar
2. led 2018

@fabu1ous
@pavca1982 to me prijde az sprosty.

fabu1ous
autor
2. led 2018

Co se dá dělat 🙂) 100,- mě už nezabije. Rozpozná někdo to pohlaví? 🙂

eloise02
2. led 2018

@fabu1ous Copak ti ho neřekli? A s 95% přesností.... co chceš víc?

fabu1ous
autor
2. led 2018

@eloise02 spis jsem chtěla vědět, jestli to někdo z toho pohlavního hrbolku taky rozezna

baraskaska
2. led 2018

No kdyz je rovne nebo spis dolu je to holcicka a kdyz nahoru jakoby trci tak pry kluk.

nikkyna
2. led 2018

Já nevím, ale tady ti to těžko řekne někdo přesněji než zkušená gynekoložka. Na 95% ti řekne, že to bude holka, tak nevím jestli to jen chceš potvrdit? Nicméně k tvému dotazu (taky nemám ráda, když někdo komentuje něco úplně mimo mísu 😁). Když to porovnáš tady s těmi ukazkovými UZ, tak tam taky vidím holku. Záleží na úhlu toho hrbolku.
Já se na 1. screeaning chystám za 2 dny, takže je to pro mě taky aktuální.
Mimochodem o tom poplatku jsem nikdy neslyšela, přijde mi to absurdní a pochybuju že to nějak účtuje pojišťovna.

fabu1ous
autor
3. led 2018

@nikkyna tenhle obrázek jsem videla. Ale stejně to nějak nepoznám 😒

slayc
3. led 2018

nám pohlaví nikdo neřekl až do 21tt 🙂 jistota je stejně až po porodu 🙂 ale růžové už sem si koupila, to jo:D

handulkak
3. led 2018

Holky to je super, ze vám to říkají tak brzo, nám to řekli au ve 26 tt😀

neria55
3. led 2018

@fabu1ous řekla bych holčička, ale v tomto týdnu se teprve začíná vyvíjet pohlaví. Sestřenici tvrdili holčičku do 20tt, pak o týden později byl klouček, teď mu jsou dva měsíce 😉 takže bych s verdiktem pohlaví počkala na druhý screening. Nám řekli kluka v 16tt, ale přeci jen pytlík i pindík jdou vidět lépe 😀

slayc
3. led 2018

je i nemálo případů, kdy do poslední chvíle to byla holčička ale najednou se narodil kluk 🙂 prostě se stává, takhle brzo bych se na to fakt neupínala 🙂

michaela_2
3. led 2018

@fabu1ous Když porovnávám s fotkami u dětí - tak bych tipla holčičku 🙂 dcera to má na své fotce úplně stejné 😀 pro porovnání (s fotkou od syna), to sem večer můžu dát.

fabu1ous
autor
3. led 2018

@michaela_2 no když jsem ji za to dávala 100,- tak by tam ta jistota mohla byt 😂

michaela_2
3. led 2018

@fabu1ous mě se strefili pokaždé ve 13 týdnu, u dcery i syna 🙂, myslím, že pokud to je dobře vidět, zkušený doktor to pozná. Já tedy hlásila pokaždé, že to chci vědět jen v případě, že to je vidět dobře - žádné tipovačky 😀 no a pokaždé bylo vidět krásně.....

ovrl
3. led 2018

Za poplatok?? To je chore... nepoviem, keby na zistenie pohlavia potrebovala spravit este nejaky ukon navyse, ze za ten si zapyta.. ale ked to uz vedela vopred pri pozreti na snimok, tak to je podla mna strasne detinske a drze: "zaplatis - poviem ti; nezaplatis - nepoviem ti".

andreaseda
3. led 2018

Já tipuji holčičku. Je ten hrbolek hezky rovny :D jinak se to da poznat i podle výsledků F&HCG. Nevis kolik přesně ti to vyšlo? :D

Jinak mi přijde dost sproste chtít peníze za to že ti řeknou pohlaví.

slayc
3. led 2018

@michaela_2 mě můj doktor na požádání o sdělení pohlaví v 18tt sdělil, ať si počkám tři týdny na druhý screening, že má prcek velkou hlavičku v průměru 3cm a já chci jako vědět pohlaví?:D že je brzo.. když sem tam přišla v den screeningu, dal mi totiž poradnu na stejný den, tak mu řikám, že je to holčička a on na mě a já Vám to nezjišťoval? My se nekoukali proč? tak sem se jen usmála a mlčela sem 🙂

fabu1ous
autor
3. led 2018

@andreaseda
Kde tuhle hodnotu vezmu?🙂

kadarka
3. led 2018

Mě to řekli hned a trefa 100%. Ten jeho periskop byl opravdu nepřehlédnutelný,ještě mi dr říkala a vy to sama nepoznáte?:D No jasně že jo:D jen mi to potvrdila.Nic jsem neplatila navíc.A ani screening, i když záleží kam se de, kámoška nechtěla čekat, tak byla taky za litřík a byli tam moooc hodní...ale to na mě taky ...a zadara. Počkala bych,většinou to de pak vidět jasně.Hlavně když je mimčo zdravé,já měla vše béžové a bílé pro jistotu že bysme se všichni pletli:D

fabu1ous
autor
3. led 2018

@andreaseda to je nějaká hodnota kvůli downovu syndromu, ne?

andreaseda
3. led 2018

@fabu1ous mela byste to mit ve výsledcích ze screeningu. Je to jen jedna z hodnot ktera se meri a sama nic neřekne ale da se poznat jestli to bude holcickaždý nebo chlapeček :D mam to ověřeny od více zdroju 🙂

fabu1ous
autor
3. led 2018

@andreaseda tak až dojedu domu, tak se podivam a napisu. Nebo jaká hodnota by měla byt o holcicky a jaká u chlapečka? 🙂

andreaseda
3. led 2018

@fabu1ous Když je ta hodnotázka menší než 50 je to chlapeček a kdyz větší tak holčička 🙂 Dejte pak vědět 🙂

baraskaska
3. led 2018

Melo by to byt podle free beta hcg. Ja mam nejak kolem 28 ale podle pana doktora to vypada na holcicku tak jestli se ted za 14 dni dozvime pohlavi dam echo zda to plati ci ne. 🙂

iulia
3. led 2018

Vypadá to na holku

andreaseda
3. led 2018

@baraskaska
U nas to právě vypadá na chlapečka a mam 28 🙂 vyšlo to i znamým a po rodině ale nemusí to byt 100%. Dokonce sem četla i nějaký články na internetu 🙂 Tak dejte vědět jak vam to dopadlo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru