Prenatal Brno - objednací doba

alubif
10. čer 2018

jaká je prosím objednací doba do Prenatalu Brno k dr. Vlašínovi? Ke svému gynekologovi jdu na poradnu až ve 12tt a pak se teprv mám objednat na I. screening , který se ale obecně děla do 14tt tak abych to vůbec stihla... Díky

maagda
10. čer 2018

Tak si muzete zavolat klidne i driv ja jsem se objednavala nejak v 11tt

alubif
autor
10. čer 2018

@maagda taky jsem nad tím přemýšlela, ale bylo mi to bez papírů divné, asi teda zítra zavolám.

terry1512
10. čer 2018

Objednat se co nejdřív. Já jsem s objednávala cca v 7tt a už byl problém s volným termínem aby to vyšlo.

xxx3d
10. čer 2018

ahoj, hned zítra tam zavolej, Dr. Vlašín je oblíbenej, takže aby ti to k němu vyšlo.

niki1107
10. čer 2018

Ja jsem na 1.screeningu byla v Prenatalu u jine dr a na druhy jsem se objednavala v 17tt (uz jsem o Vlasinovi vedela) s tim, ze chci jit k nemu a objednali me v 22tt, takze urcite zavolej driv, on ma vecne plno 😉

maagda
10. čer 2018

Ja jsem teda nechtela vylozene k Dr. Vlasinovi, bylo mi to jedno. U prvni kdyz mi nasli VVV tak jsem stejne musela jit ten den jeste k nemu. Ted jsem byla u Drabkove a ta je taky uzasna.

blahova_andrea
10. čer 2018

volat můžeš i bez papíru. než tam půjdeš, tak ho mít budeš 😉 rozhodně co nejdřív, aby tě vůbec někam nacpali. zvlášť, když víš kam chceš. vlašín je fakt na roztrhání. a až tam půjdeš, tak si vem pití a svačinu a pevné nervy. bývá to tam na dlouho. objednací čas je veeeeelmi orientační 😀

verca024
10. čer 2018

Přesně jak píší holky...já jsem chtěla k Vlašínovi a objednávala jsem se 4 týdny předem na 1.screening a objednala mě k někomu jinému,protože Vlašín měl plno a sestřička mě řekla,že jsem měla volat minimálně 5 týdnů dopředu,že pan doktor to mívá narvané. Teď na 2.screening jsem se objednávala k Vlašínovi radši už v 15tt a jdu ve 22tt 🙂 takže čím dřív,tím líp 🙂

verca024
10. čer 2018

@blahova_andrea Já měla teda kliku. Byla jsem objednaná na 8:40 a v 9:00 už jsme seděli v autě zpět domů :D Teď jsem zvědavá na jak dlouho to bude,když jdu k Vlašínovi,s ním je to prý na dýl no :D

blahova_andrea
10. čer 2018

@verca024 tak to já to měla pokaždé jako půldenní záležitost

maagda
10. čer 2018

@verca024 tak jde i o to jak prcek spolupracuje. Ja na prvnim ultrazvuku jsem byla pres 2 hodiny. Musela jsem jit na 4x a to nas brali na cas 😂😂😂

verca024
10. čer 2018

@maagda to je taky fakt,to me vubec nenapadlo 🙂

alubif
autor
10. čer 2018

@blahova_andrea vím, děkuju, už jsem tam byla, ale je to 4 roky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru