Přestaly u mě těhotenské příznaky - je to špatně?

1leny
31. kvě 2019

Ahoj,
Mám za sebou jedno ZT a teď se mi zas konečně podařilo otěhotnět. Jsem 7+2 a minulý týden jsem konečně viděla jak vypadá srdíčko 😍
Už přes týden jsem měla žaludek jak na vodě a malinko citlivá prsa... Až včera to všechno najednou úplně ustalo. Není mi zle, nic mě nebolí, ani v bříšku už nemám pocit, jako bych to měla dostat. A tak jsem dostala strach 😔 měla jste to některá taky tak, že z ničeho nic a vše odeznělo a bylo to v pořádku? Na kontrolu jdu přesně za týden..
Do toho mám ještě výčitky, protože jsem včera byla na bowlingu. Vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo vadit, ale teď si říkám, jestli jsem něco nepodcenila😔

laloogrey
19. čer 2019

@1leny No, už bych to nejraději měla za sebou to pondělí, pač z toho mám celkem obavy - skrz můj vyšší věk to určo bude vycházet nic moc, tak uvidím, no... Ale utěšuju se tím, že kamarádkám, který jsou třeba o rok starší, dopadlo vše dobře, tak musí i mně 🙂 A neboj, těch 14 dní uteče jako voda... Pak určitě zase napisej, jak jsi dopadla 😉 Ony ty kontroly jednou za měsíc jsou takový na prd, no... Mohly by být alespoň jednou za 14 dní... Já jdu na další kontrolu na gyndu až 15. 7.
Jinak co se týká příznaků, tak už od minulého týdne nemám žádné příznaky, krom občasného píchnutí v podbřišku, když třeba dřepím a rychle si stoupnu. Ale večerní nevolnosti jsou fuč a bolesti prsou taky. Takže jsme na tom jak se zdá stejně 😉

laloogrey
19. čer 2019

@jennas Achojky 🙂 Určo to dobře dopadne 😉 Ale nervičky pracují, tomu se bohužel neubráníme, no... A pokud pobolívá podbřišek, tak je to v pořádku - vše tam roste... 🤰 Tak držím pěsti a pak si určo budeš užívat dovču plná radosti 😉🌴🌞

jennas
21. čer 2019

Ahoj devcata,dekuju za podporu,tak dnes bylo vse na jednicku, mimis se mrskal,srdicko blikalo...ja.tomu moc.neverila,tak mi vse dr.ukazovala,kde jsou obaly,kolik ma plodovky,rucky,nozky a tak...takze snad 2.7. Prukazka a nabery a 12.7.genetika...kdyz dojdu az tam,pak se zacnu konecne trochu radovat...❤❤❤a ted uz muzu konecne teda balit a dnes smer Italie😉

laloogrey
21. čer 2019

@jennas No, tak to je krásná zpráva 🙂 Tak užívej dovolené a pořádně si odpočiň 🏖 A je teda ale super, že ti řekla doktorka i takový podrobnosti. Já, když jsem tam byla v to pondělí, tak mi jenom řekla, že velikostí vše odpovídá týdnu těhotenství, ukázala mi teda taky, jak se tam mrská a jak bije srdíčko, ale to bylo všechno... Celé to trvalo tak dvě minuty... A už u mě začínají pracovat zase nervičky skrz to příští pondělí 😔 Jak píšeš ty, taky se po tom screeningu začnu radovat se vším všudy, snad už bez nervů 😉

1leny
autor
26. čer 2019

@jennas Moc gratuluju!! 😍 Doufám, že užíváš dovcu!! 🙂

@laloogrey Ahoj, tak co jak jsi dopadla na pondělním screeningu? Doufám, že všechno dopadlo na výbornou!☺️🤗

laloogrey
26. čer 2019

@1leny Ahojky, screening dopadl na jedničku s hvězdičkou 🙂 Vše je v naprostém pořádku, riziko máme 1/50000 a dokonce už víme, že to bude holčička ☺️ Takže teď už si to asi začínám užívat bez větších obav... Na gyndu jdu 15.7. a druhý screening máme 23.8. PS: Červenec už se ti blíží, tak tfuj tfuj pro štěstí a pak určo napisej 😉

jennas
27. čer 2019

Krasna zprava❤❤❤gratuluji... tak ted my obe 2.7.snad to bude take na jednicku👍🙏❤uspesna genetika je muj zachytny bod...to bych si take oddychla konecne😀

1leny
autor
27. čer 2019

@laloogrey no nádhera!! Se tu úplně usmívám za tebe!!! 😍 Moc gratuluju a přiznám se, že i malinkato závidím, já už jsem tu jako na trní! 😖 No, 2. se ukáže! ☺️
Tak holky, užívejme horkých dní a zatím papa😊

laloogrey
27. čer 2019

@jennas Děkujeme moc 🙂 Tak pak dej taky určitě vědět 😉
@1leny Děkujeme 🙂 Já se taky teďka pořád usmívám jak blbeček 😀 Budu na vás moc myslet a též očekávat samé dobré zprávy 🙂 Vždyť už je to jenom pár dní, to už uteče 😉

jennas
30. čer 2019

@1leny ahooj, uz se nam to blizi vid...v kolik jdes v utery?ja.v 8:15😰bojim bojim...ale je mi dobre tak snad vse ok..jak.je tobe?

1leny
autor
1. črc 2019

@jennas ahoj, akorát jsem si na tebe vzpomněla, když na forum šla... ☺️ Já mám strach strašný... Jak jsem byla naposledy 7.6.,tak mám najednou pocit, že se vlastně všechno mohlo pokazit a úplně z toho blbnu!!🤦🏻‍♀️ Celý měsíc jsem se držela a teď, když zbývá jeden den, tak jsem se takhle splasila.... 😔 Mě není vůbec nic, nejsem ospalá, nic mě nebolí, dokonce ani podbrisek, necpu se, nemám nevolnosti..,a to mi taky moc nepřidáva.. Všude čtu, jak jsou všechny utahane, cpou se nebo zvrací.. Ne že bych chtěla, aby mi bylo zle, ale byla bych klidnější.. 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ 😅😅😅
No musím věřit a oběma nam budu držet na zítra palce.. Mám tam být v 7:45:)

jennas
1. črc 2019

@1leny taky nam držím 👍 a dame si vedet...neboj me je taky dobre jako s malou,kdyby se mi trochu nezvetsila prsa a břicho taky bych nic nepoznala...jen obcas ten podbrisek,ale většinou po namaze,dlouhym sezeni v aute a tak...takze neboj, doktorka rikala,kdyz je vam dobre,tak to.musi byt jedine dobry😉

1leny
autor
1. črc 2019

@jennas tak jo! Tak já prostě budu myslet pozitivně a ono to dobře dopadne a hotovo!! 🙂
Tak zítra!!! 😍

laloogrey
1. črc 2019

@jennas
@1leny

Holky, tak zítra na vás myslím a držím všechny pěsti 😇

1leny
autor
2. črc 2019

Ahoj holky, tak já už mám úspěšně po.. Miminko má 6,1cm a podle Už jsem 12+1tt🙂 Akorát při hlášení anamnezu se doktorce něco nezdálo, takže jdu příští pondělí mimo screeningu ještě i na genetiku.. Tak mám obavu :(

jennas
2. črc 2019

@1leny ahoooj..taky se hlasim...take mam prukajdu,dnes dle UZ 11+3❤ vsechno na.jednicku...neboj to bude dobry,kdyz uz jsme dosly tak daleko❤❤ my genetika 12.7.

kacka1994
2. črc 2019

Ahoj 🙂 Moc gratuluji holky ;) Já jdu na genetiku taky 12.7, a dneska jsem uz 11+6 (teda podle minulé kontroly a ta už byla skoro před měsícem). Mám docela obavy, že 12.7 nebudu podle utz už 13+, ale třeba 14+, nebyl by to pak problém, když se to má dělat v 12.-14.tt? Ale takhle mě objednali v prenatalu, kam se chodí na ty screeningy, tak doufám že to problém nebude... Jo a jinak ten měsíc bez kontroly bych ve zdraví nepřežila, musela jsem si pořídit angelsounds 😀

jennas
2. črc 2019

@kacka1994 anglesound super vec,taky doporucuju👍ja budu zas jen 12+4 a radeji bych sla dyl,ono cim dyl tim je toho lip videt..se sofcou jsem byla 13+4,takze budes idealne😉😉

kacka1994
2. črc 2019

@jennas já právě jen vidím jak všichni chodí už ve 12., nebo 13., nerada bych to nějak propásla, jinak jsem byla taky nejdřív ráda, že bude vše lépe vidět čím později 🙂 v pondělí mám kontrolu, tak pokud by se mi termín posunul, tak snad by měli ještě někde volno, aby mě vzali hned 😀

1leny
autor
2. črc 2019

@jennas tak to taky moc gratuluju!! Já jsem byla dneska v práci jak praštěná 🙂 pořád jsem si na tajnaka prohlížela průkazku a fotecku a nemohla jsem nic delat🤭🤭 tak ještě příští týden a pak už si můžeme pořádne užívat 🙂

1leny
autor
2. črc 2019

@kacka1994 já myslím, že kdyby to bylo na hraně, tak pro tebe termín určitě najdou! 🙂

jennas
2. črc 2019

@1leny ja fotecku zapomela😢zrovna.dneska pekne spolupracovalo...ja se vracim po materske 1.8.do prace😂😂to ze me budou mit radost kdyz prijdu na par mesicu,ale co,nemohla jsem vedet ze to takhle pekne vyjde😂😂ja tomu furt nejak neverim,snad po te genetice uz polevi ten strach...❤

laloogrey
2. črc 2019

@jennas
@1leny

No, to jsou mi ale krásné zprávy, moc gratuluji 🙂 Myslela jsem na vás obě. A teď už si to jen užívejte bez velkých nervů, pač teď už musí být všechno dobré ❤😉

jennas
2. črc 2019

@laloogrey dekujeme❤❤ ted si to teprve zacinam uvedomovat a zacinam se tesit...❤

1leny
autor
3. črc 2019

@laloogrey moc děkujeme ❤️☺️ zrovna včera jsem manželovi říkala, ještě teď to pondělí a pak už si to budu užívat, děj se, co děj!!! 😍

laloogrey
8. črc 2019

@1leny Achojky, tak už to máš dneska za sebou? 🙂 U mě se zase začínají vzbouzet menší nervíky... Od poslední kontroly je to už pár dní a do další týden ještě 🤨 Fakt bych asi potřebovala mít kontroly jednou za 14 dní. Bříško nějak furt ještě neroste, na váze se mi nedaří přibrat (to zase uslyším na gyndě plno připomínek 😒), tak jediný, čím se utěšuju je, že mi popíchává občas v podbřišku a mám vyšší tepovou frekvenci, když si měřím doma tlak...

jennas
8. črc 2019

@laloogrey ja jdu v patek holky a uz mam taky nerviky...bricho jsem mela jak s malou v 5tym mesici,ted trosku splasklo...porad poboliva podbrisek a prsa,to me uklidnuje...nevim jestli je to mozny,ale mozna jo kdyz mam 3 tehu a jsem hubena,ale asi citim trosku pohyby..takove slabe tukani,vecer v klidu kdyz se vybouli dopredu,normalne bych rekla prvni tukanecky...tak nam drzim palce,jeste ta prvni genetika a pak se zacnem trochu těšit uz cooo😀

laloogrey
8. črc 2019

@jennas No, snad už konečně začnem 🙂 To jsem si říkala po tom 1. screeningu a vydrželo mi to cca 14 dní 😀 Ale tak kdybychom trošku nenervačily, tak bychom nebyly ani normální... Moje je to první těhotenství, tak nějaké ty obavy tam budou asi pořád... A ty na tu genetiku musíš? Vyšlo ti něco špatnýho? Mně genetiku doporučovali jen skrz můj věk, ale ten 1. screening včetně krve mi dopadl parádně, tak pan doktor říkal, že stačí screening ve 2. trimestru a o genetice se vůbec ani nezmínil, tak jsem na ni ani nešla...

1leny
autor
8. črc 2019

Ahoj holky, takže mám za sebou dopolední genetiku a odpolední screening. Výsledky screeningu budou do týdne a výsledky genetiky ani nevím, ale když budou špatné, měli by volat brzy, ale doktor to i přes rodinnou anamnezu viděl pozitivně 😊
Každopádně jsem doufala, že výsledky screeningu budou hned ten den, jak všichni píšou na netu..:(
Jinak vás uklidním, mně není VŮBEC NIC. prsa nebolí, bříško ani podbřišek nebolí, špatně není, utahaná jsem tak nějak normálně.. A i tak se zdá, že je vše asi ok 🙂
Tak snad výsledky budou v pořádku a já to po nich konečně oznamím v práci a nikdo mi tak nebude muset netaktně vejrat na moje bříško, které sice "narostlo", ale spíš je jen nafoukle, protože váhově jsem zhubla dvě kila.. 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ 😅

jennas
8. črc 2019

No jako genetika,je to genetika Plzen ale ofiko je to ten prvotrimestralni screening...krev a ultrazvuk na toho downa,konzultace atd...vysledky ultrazvuku a zprava jsou hned,z krve vysledek do 3 hodin,pokud nezavolaji je to v poradku a zaslou gynekolozce...ja uz holky 2kg nahore🙄s malou jsem mela prvni kilo az v 16tt...nj holt je to treti tehu,mam to bricho vytahly uz asi😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru