Sex v 1. trimestru. Co myslíte?

12. led 2020

Ahoj, chci se optat na citlivější téma a to sex v 1. trim.... jsem v 5.-6.tt a přítel prostě sex musí mít fakt denně, včera jsme měli styk a poté jsem měla úplně nepatrně na kalhotkách trochu Světle narůžovělý výtok, skoro nebyl ani vidět. Asi jen plaším, prý snad jak je to dole citlivější, že se to stává. Na kontrolu jdu ve středu, tak to radsi řeknu. Jinak teď zase vůbec nic nepozoruji, žádné bolesti bříška nic nemám. Děkuji

pajamo
12. led 2020

No a co bude dělat v šestinedělí nebo pokud bude rizikové těhotenství? Souložit jak máte chuť a jak se cítíte. V zásadě pokud není nějaké riziko, tak to nebezpečné není.

autor
12. led 2020

@pajamo už sem mu řekla, že má smůlu, že musí brát zřetel na mě. To chápe naštěstí 🙏🏻

jjasmina
12. led 2020

No jelikož já na jaře potratila, zanedlouho se nám podařilo znovu, tak sme spolu spali skoro až na konci první trimestru, měl strach jak o mě tak o miminko. Ale hold to je celej on, vždycky myslí víc na ostatní než na sebe.samozřejmě pokud těhu probíhá v pořádku asi není čeho se bát 🙂 Jinak se mi zdá, že tvuj přítel je vcelku sobecký a jak píše tady paní, nevim co bude dělat v šestinedělí nebo popřípadě , když se vám narodí miminko a ty nebudeš celou noc spat, už vidím jak budeš při chuti...

autor
12. led 2020

@jjasmina no jasný, prave, to mě mrzí, já před půl rokem zamlkle tehu, tak by měl mít větší obavy

jjasmina
12. led 2020

Tak to určitě, že by měl mít větší ohled, pamatuju jak sme spolu spali prvně, když jsem byla těhotná, no nevim , kdo se z nás dvou bál víc, aby se něco nestalo...

gruyerre
12. led 2020

Při krvácení nebo špinění bych sex nějakou dobu nepraktikovala. Řekni to ve středu u Dr. a podle toho se dál zaříď,do té doby bych radila být bez sexu

krupka3
12. led 2020

Ruzovy vytok neni ani krvaceni ani spineni. Asi bych nesoulozila za kazdou cenu denne, pritele muzes uspokojit i jinak. Ale pokud nemas rizikove tehotenstvi, neni duvod se sexu pri nalade vyhybat.

mourovatakocka
12. led 2020

Poraď se s lékařkou, občas to chlapi vezmou líp, když je to info od odborníka. Každopádně se domluvte na nějaké jiné frekvenci a ať je velice opatrný. Takhle že začátku musíš být opatrná, stejně jako ke konci, nebo v šestinedělí, tak ať už si budoucí tatínek zvyká na jiný režim.

jjasmina
12. led 2020

@mourovatakocka To bude pro něj sakra jinej režim ...

pajamo
12. led 2020

@jjasmina Upřímně, mě by bylo jedno, že on má jinej režim, většina ženských je na začátku ráda když celej den nebleje a ještě brát ohledy ona na něj, aby si každej den vrznul 😕 spíš on by měl brát ohledy na ní

jjasmina
12. led 2020

@pajamo jj je to tak , já blila tak do 5. měsíce pravidelně a od 5. měsíce výjimečně 😀

amazonkajanik
12. led 2020

Přítel si "to" odpustil do snad 11tt,pak jsme to jednou zkusili,ale měl takový strach o malého, že si to ani neužil a vydržel až do konce 6nedělí. Takže záleží na tom,jak se cítíte a jak opatrný dokáže být

fiiif
13. led 2020

Ja sama za sebe bych určitě nemela sex kazdy den, obcas neni problem ale ne tak casto. Každopádně co v sestinedeli? Ne vzdycky JEN sestinedeli..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru