Snímek z ultrazvuku v 6+2. Má to smysl?

15. led 2023

Ahojte holky, v pátek jdu k dr na ultrazvuk. Doma furt přemýšlíme jak těhotenství oznámíme (když bude vše v pořádku samozřejmě) a mě by se k oznámení asi hodila fotecka 🤭 jen mě dr objednala docela brzo a já se bojím jestli něco půjde vůbec vidět :/ u mé dr musím o snímek poprosit. Tak se trošku stydím se zeptat, aby mi neřekla že tam nic nepujde poznat 🤭

vercaaevzen
15. led 2023

Já měla v 6+2 jen gestační váček, ale fotku mi udělal. Vypadá to jako malá kapička 😊

uzivatelkapetra
15. led 2023

Jako popravdě tam fakt nic není krom tečky. Počkejte s ohlašováním na první screening, tam už je i co fotit.

veru181
15. led 2023

Spousta lidí mívá tu fotku takhle brzy, mi ani u jednoho nemáme a nejdřív mě to mrzelo, ale je pravda, že tam ještě nic moc poznat není 🙂 Já byla pak ještě na kontrole asi o dva nebo tři týdny později, tak jestli by nebyla lepší ta. Ale oznamovali jsme až po 1. screeningu, kde už to bylo opravdu hezké miminko.

autor
15. led 2023

Dekujiii, a kdy jste prosím byli na 1. Screeningu? Já se bojím jestli to do té doby utajim. Protože jsem tip člověka co na něm jde vidět i jen že se mu chce čůrat 🤭 už teď mám snad o dvě čísla větši prsa a to se těžko schovává když jindy žádný nemám 🤭

uzivatelkapetra
15. led 2023

Cca 12tt

klokanka31
15. led 2023

Já mám fotku z ultrazvuku 6+2 nebo 6+4, už si přesně nepamatuju,a byla tam malá už hezky vidět. Dokonce to vypadalo jako by mávala ručičkou 😄

europa00
15. led 2023

Ahoj 6+ něco už bývá srdeční akce ale i tqk bych to neoznamovala … bez srdeční akce určitě ne a ještě tqk třeba v 9-10 týdnu to už je embryo i hezky zřetelné

brumla21
15. led 2023

6+6tt

krisstina93
15. led 2023

V 6+2 bude vidět tak nějaká tečka. Já mám celkem hezky obrazek z 9tt, tak bys mohla s fotkou vydržet do další kontroly.

malinkata
15. led 2023

@brumla21 to už je ale krásné mimi

klokanka31
15. led 2023

@krisstina93 Jak může být vidět v tomto týdnu jen tečka když už je často i srdíčko?

klokanka31
Autor odpověď smazal
Zobraz
betthany
15. led 2023

Můj 6+0😅 a už bilo srdicko, ale můj dr nemá moc kvalitní ultrazvuk, takže všechny fotky jsou dost naprd..

jjasmina
15. led 2023

Počkala bych min do 12tt nebo na 1. Screening

krisstina93
16. led 2023

@klokanka31 tak vidíš tady ty obrázky ne? Je to takové černá skvrna a srdíčko je ještě menší tečka v te skvrně :D to ani není vidět na obrázku, jen na lepším utz je vidět jak se to tam hýbe.

kkacca
16. led 2023

Pokud risknete, ze budete za par tydnu oznamovat, ze zo nevyslo, tak směle do toho…

klokanka31
16. led 2023

@krisstina93 No právě že vidím,
@brumla21 má taky hezky vidět mimi, není to pro mě žádná skvrna 🤦‍♀️

klokanka31
16. led 2023

@kkacca Tak po celé těhotenství se něco může stát...nechápu proč jí hned strašit.

kkacca
16. led 2023

@klokanka31 ja nestrasim, jenom asi sama víte, jak to je a oznamovat tehotenstvi v 7.tt, je fakt zbytecny…

klokanka31
16. led 2023

@kkacca Vím, ale zase někdo se chce pochlubit brzo...

herousek
16. led 2023

Ahoj ja sla na první ut v 8tt a krásně bylo vidět jak srdíčko tak k miminko😊😊

autor
16. led 2023

@kkacca já nevím, ale pro mě by při ztrátě byla podpora rodiny důležitá a stejně bych jim řekla že jsme o mimi přišli. Kazdyto má asi jinak 🙂

janule0123
16. led 2023

Na tom šest plus něco bude kulový vidět ale zas když to vytahnes všem cvakne o co jde … ukázala bych jen těm kterým se chceš svěřit i s případným neúspěchem a víš ze to neroznesou ve velkým nadšeni dal … vysvětlovat potom kupě lidi ze nic, protože to někdo rozhlasil, žádná paráda

autor
20. led 2023

Tak už mám výsledek. Paní doktorka mi ho dala sama od sebe. Na památku. Vidět tam toho moc není ale citový význam to má obrovský 💚

klokanka31
20. led 2023

Krásný, moc gratuluju 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru