Špinění na začátku těhotenství. Jít k dr. nebo neřešit?

supermatka
7. kvě 2021

Ahoj,
Chtěla bych se zeptat jestli jste vždy u špinění jeli k doktorce nebo jste to neřešili?
Dnes jsem začala spinit jsem 6+1 ale v pondělí 5+4t nebylo nic vidět podle hcg bylo těhotenství ještě moc malé.
Na jednu stranu se mi do nemocnice nechce abych nebyla za hysterku na druhou stranu se bojím aby nebylo něco špatně. K doktorce mám jít v pondělí.
Děkuji za Vaše odpovědi

lidija1234
7. kvě 2021

Ahoj, hlídej se aby jsi nezačala krvácet. Pokud jenom špiníš není to nic hrozného já od 6tt taky špinila pak mi doktorka předepsala utrogestan a jak jsem ho dobrala tak jsem zase špinila :D teď v 15tt mě bylo řečeno že mám nízko placentu a tím že v práci pořád sedím tak mi na to mimčo tlačí proto špiním. Hlídat se ale nestresuj se 🙂

lachtanice86
7. kvě 2021

@supermatka ne, se špiněním jsem nikdy nikam nejela a už vůbec ne takto na začátku. Je to bud a nebo. Zažila jsem obě varianty, spinila jsem a bylo to ok a spinila jsem a bylo to biochemické

supermatka
autor
7. kvě 2021

@lidija1234 děkuji

supermatka
autor
7. kvě 2021

@lachtanice86 děkuji

mamikry
7. kvě 2021

@supermatka Spinila jsem v sestem tydnu, k doktorovi jsem volala a sestra mi rekla, at radeji prijdu, aby se vyloucilo mimodelozni tehotenstvi. Nakonec bylo vse v poradku.

supermatka
autor
7. kvě 2021

@mamikry děkuji

supermatka
autor
7. kvě 2021

@mamikry děkuji, já se právě k doktorce nemůžu dovolat a má stejně jen do 14:00. S tím mimodeloznim mě dr. Také straší

alik20
7. kvě 2021

Ja kdyz spinila, tak byl konec 😒 drzim palce

supermatka
autor
7. kvě 2021

@alik20 děkuji ❤️

sdzu
7. kvě 2021

Určitě si udělej o víkendu klidový režim, tím rozhodně nic nezkazíš a v pondělí zajdi na kontrolu. Já špinila u syna kvůli hematomu a v druhém těhotenství taky trochu když všechno bylo v pořádku (teď jsem 36 tt). A zamlkle těhotenství jsem už taky jedno měla a to bylo úplně bez krvácení či špinění. Tak snad všechno dobře dopadne a lékař ti v pondělí řekne co a jak.

supermatka
autor
7. kvě 2021

@sdzu ahoj děkuji,

supermatka
autor
7. kvě 2021

Holky tak jsem tam jela. Dutina 3mm, což je opravdu malá prý může být i u mimodelozniho. Nabrana krev na hcg a volat si mám v sed večer. Pak znovu v neděli ráno. Moc tomu šancí nedávají

supermatka
autor
7. kvě 2021

Holky hcg 2640 v pondělí 578 je to ok? To na mimodelozni nevypadá ne? A co říkáte na tu dutinu 3,3mm? Podle MS 6+1tt zatím jen ta dutina v pondělí nic jen sliznice. Můžu v klidu spát? 😂

klokanka31
7. kvě 2021

@supermatka Já když špinila tak to bylo mimoděložní 😞

supermatka
autor
7. kvě 2021

@klokanka31 jej to je mi moc líto 😢. Já doufám že díky mému hcg to tak nebude. Doufám že teď už je u tebe vše ok. Posílám ti mnoho sil ❤️

klokanka31
7. kvě 2021

@supermatka Jojo mám tady vedle sebe pěkně divokou roční princeznu 🙂 přeju ti ať je u tebe vše ok. Moje neteř je teď v pátém měsíci, od začátku těhotenství střídavě špiní a krvácí, má teda rizikový, ale zatím se drží...

supermatka
autor
7. kvě 2021

@klokanka31 držím neteri palečky ❤️

supermatka
autor
8. kvě 2021

Tak holky teď večer hlen s příměsí čerstvé krve 😢. Držte palečky ❤️

palja
9. kvě 2021

@supermatka ahoj, jak to s tebou vypadá?

supermatka
autor
9. kvě 2021

@palja ahojky, no při zatáčení na záchodě na toaletnim papíru hlen s krví ale jen při zatáčení, občas hněde a občas nic. Třeba je to tím jak jsem prokrvena. Jinak hcg v pátek vyrostlo hezky z 578 na 2640 a dutinka jen 3,3mm v pondělí jen sliznice. Břicho bolí jako při MS. Jinak nic a čekám co bude zas zítra za nervy 🤦‍♀️. Moc děkuji za optání ❤️. Doufám že u tebe je vše vporadku 😘

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru