Špinění ve 3. měsíci. Zažil někdo?

terinka212
12. zář 2022

Hezký den. Chtěla jsem se zeptat kdo má zkušenost a zažil slabé špinění/krvácení ve 3 měsíci. Já jsem začala špinit na začátku těhu a teď po příjezdu na dovolenou do Chorvatska po dlouhé a náročné cestě autem jsem začala slabě krvácet a občas špiním. Beru Ascorutin a Duphaston 🙂
Dodržuji klidný režim

jjasmina
12. zář 2022

@terinka212 za mě to nevidím moc dobře, ale stává se to. Nicméně ste dost odvážná mít problémy a vyjet si. Na screeningu ste už byla? Já bych se určitě nechala zkontrolovat u dr no, ale v Chorvatsku nevim no

monika3456
12. zář 2022

@terinka212 nechte se v Chorvatsku zkontrolovat. Pokud se “něco” stane, tak to nemá nic společného s dovolenou. Do 12 týdne je to vždy buď a nebo. Nechte se prohlédnout a uvidíte 🍀 já když spinila, pokaždé konec.

terinka212
autor
12. zář 2022

@monika3456
@jjasmina děkuji. Nemám moc dobré zkušenosti s chorvatskými doktori.. Jsem špinila i v prvním těhu a vše bylo ok.
Na screening jdu po dovolené. Teď jsem 11tt 🍀
Doktor říkal že někdo špiní i celé těhu.
Teď to mám střídavě oblačno.. chvíli špiním,pak půl dne nic a večer trošičku...

jjasmina
12. zář 2022

@terinka212 chtělo by to zkontrolovat no. Jako asi tak nějaké léky máte a dej se vůle boží.

mishka87
12. zář 2022

Já špinila ve druhém trimestru a bylo to z překrveného čípku. Jednou po koupeli ze mě dokonce vypadlo pár kapek čerstvé krve, ale nic to nebylo. Bylo to tedy třeba po procházce do 2km vzdáleného obchodu nebo po namáhavé cestě za doktorem a zpět. Určitě bych se ale nechala zkontrolovat a dodržovala jen klidový režim. A možná bych se vyvarovala i koupání v moři.

martulka88
12. zář 2022

@terinka212 Teri, já špinila s Máťou od 10 do 20tt.. Byl tam hematom. Ascorutin a ješt3 jeden prášek jsem brala. Snad to bude brto dobré. Ale myslím si, že ti nesedla cesta 😔

vikysek0987
12. zář 2022

@terinka212 Já špinila v 10tt a bylo to ZT,určitě to chce kontrolu.....

enikla
12. zář 2022

@terinka212 Ahoj. Ja jsem špinila. Poprvé z důvodu asi nějakého hematomu a přesně o týden později mi praskla cévka. Dostala jsem Ascorutin a utrogestan. Měla jsem nařízený přísný klidový režim. Bylo riziko potratu. Takže jsem musela zrušit dovolenou a jenom jsem polehavala a nedělala nic namahaveho.
Od te doby už se mi to nikdy nestalo.

klarrrinka
12. zář 2022

Já v 10.tt zašpinila, nakonec našli hematom, ale kolem 16.týdne jsem na kalhotkách objevila krev a to už jsem plašila a celá vystresovaná letěla na pohotovost a po druhé hematom a placenta co zasahovala k vnitřní brance. Každopádně po dovolené běžte ihned na pohotovost se vyšetřit.

tasimia
12. zář 2022

@terinka212 já jsem spinila od začátku těhotenství až do konce. Doktorka mi říkala, ze je to normální a běžný jev, nesmí se však krvácet. Léky jsem nebrala.
Ja kdybych spíše nespinila, tak se bojím, že se něco děje :D.

terinka212
autor
14. zář 2022

@jjasmina
no já jsem vyjela a až jsme dojeli na místo tak sem zacala mít problémy 🫤
Teď už nekrvacim a ani nešpiním 😇

jjasmina
14. zář 2022

@terinka212 tak aspoň, že tak, já jsem srab, nikam jsem nejela jako těhotná.

terinka212
autor
28. zář 2022

@enikla také mám hematom. Ještě trochu spinim. Miminko je v pořádku 😇🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru