Srdíčko slabší na UZ a malinký plod. Máte podobnou zkušenost?

petralp
6. kvě 2020

Zdravím vás holky. Jsem v 8tt těhotenství a dnes po kontrole mi doktor řekl že plod měří cca 5mm a mel by už být okolo 1 cm. Srdíčko oproti poslední kontrole mělo slabší akci. Mám přijít zase za týden a vypadá to že mě asi pošle na revizi pokud se něco nezmění. Máte některá podobnou zkušenost? Je možné že to ještě vyjde? Díky.

kafr
6. kvě 2020

Holky klid, jste tu teď 2 diskuze vedle sebe... Je tu mraky dalších podobných diskuzí.
Ovulace nemusela být přesně uprostřed cyklu, na minulé kontrole to blbě změřil, utz jsou strašně nepřesné...
Spousta maminek takhle brzo k doktorovi ani nejde. To bude dobré, věřte miminku, že to zvládne 😘

amazonkajanik
6. kvě 2020

@petralp to s tou revizí řekl sám,nebo se domníváš?
Dokud srdíčko je,tak je i naděje! ♥️
Já třeba věděla,kdy nejen byla ovulace,ale i kdy bylo početí a přesto jsme se s mudr rozcházeli. Nakonec mi to potvrdili na 1.screeningu a ještě se smáli

petralp
autor
7. kvě 2020

@amazonkajanik to řekl doktor. Mam přijít na lačno a pokud by to bylo špatné, tak mě asi hned někam pošle. Na minulém uz bylo srdíčko slyšet hezky a včera už moc ne.

amazonkajanik
7. kvě 2020

@petralp to bylo od něj docela hnusný 😣 tě zbytečně stresuje!

petralp
autor
7. kvě 2020

@amazonkajanik ono už je to od začátku všechno na draka. Mam v děloze krevni hematom,ale ten se prej od minulé kontroly zmenšil. To ale s tím nijak n souvisí. Říkal že ještě nebudem házet flintu do žita ale moc se netvářil. Nezbývá mi nic jiného než čekat.

amazonkajanik
7. kvě 2020

@petralp čekat a být v pohodě. Pamatuji si maminku,se kterou jsme tu před několika měsíci diskutovali. Měla být v 9tt ale pořád jen dutina,bez srdíčka. Propadala beznaději. Nakonec se ukázalo,že těhotenství bylo podstatně mladší,že měla ovulaci těsně před ms. Takže to nakonec bylo v pohodě 😉

petralp
autor
7. kvě 2020

@amazonkajanik tak to je samozřejmě ta lepší varianta. Kéž by to byl i můj případ. Snažím se být nad věcí,ale špatným myšlenkám se člověk prostě neubrání. Tak snad příroda ví co dělá.

amazonkajanik
7. kvě 2020

@petralp mě a spoustě jiných se potvrdilo,že jakmile se člověk začne soustředit na něco jiného, tak se to dá. Nám se povedlo mimčo po dlouhých 6letech,takže vím,co to je,doufat,zklamat se,ztrácet naději. Takže euforie z pozitivního testu a že je malý v pořádku,byla neuvěřitelná. U nás ještě hrozilo dědičné postižení,ale naštěstí se to zřejmě zaseklo u švagra,přítel nosičem vadného genu není

petralp
autor
7. kvě 2020

Tak to je super že jste to takhle ustali. Hlavně že to dopadlo dobře. Ja jen doufám že pokud budu muset na to čištění tak budu potom v pořádku a budeme mít šanci to zkusit znovu.

corry21
7. kvě 2020

Moc ti držím palce. Nicméně já asi mám jiný názor než holky, nevím co to má společného s tím kdy byla ovulace, to už je mimo hru, jestli plod od poslední kontroly nevyrostl jak měl a zpomaluje se srdeční akce, není to příznivý faktor. Samozřejmě záleží na tom kdo to měřil, na jakem přístroji... Takže ti přeju moc štěstí a aby se to nepotvrdilo, ale zároveň ber jako variantu že to ten doktor pozná.

petralp
autor
7. kvě 2020

@corry21 diky. Na kontrole minulý týden měl cca 3mm a teď 5mm ale doktor říkal že by měl být větší okolo 1cm. Monitor mi pořádně neukazal že akce tam je ale ne takova jako byla minulý týden. Tak jako doktor by to měl vědět.

corry21
7. kvě 2020

@petralp držím ti palce , příští kontrola to rozsekne ✊✊✊

emnova
7. srp 2020

@petralp ahoj, procitala jsem Tvou diskuzi. Jsou tu nova.
Mrzi me, ze se vzdy zactu do nejake podobne situace mne nebo nejakeho pribehu a nevim, jak to dopadlo. Jak Ti to tedy dopadlo prosim Te?
Mej se krasne. M

petralp
autor
4. zář 2020

@emnova ahoj. Bohužel špatně. Bylo to zamlké těhotenství. Musela jsem na revizi. Mam za sebou už tři cykly a příští týden by měl být ctvrtý.Potkalo tě něco podobného?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru