Stále malé pohyby ve 30. týdnu těhotenství

irenka12
17. dub 2015

Ahoj, chtěla jsem se jen zeptat, zda to máte některá podobně. Pohyby cítim pravidelně, ale že by to byly extra kopance, to ne, stále takové bublání a to pouze jen dole v podbříšku. Vím že ostatní mají pohyby i nahoře a jsou vidět i pouhým okem. Já je vejš neměla ještě ani jednou. Placentu mám na přední straně břicha a břicho už pořádné, tak snad je to normální 😖

zo_ja
18. dub 2015

Při placentě na PS je to ok, mám taky - teda jsem teprv 21. tt, ale prakticky necítím. Minulé těh. jsem měla taky na PS, a cítila od 16. tt. Takže jsem to hledala, a někdo cítí od 23., od 27. tt a je to ok, a někdo právě taky psal, že celý těhotenství necítil žádný kopance, nic pořádnýho atp., prostě to dělá ta placenta. Důležitý je, že ty pohyby cítíš, to je spolehlivej indikátor bez ohledu na intenzitu.
Mluvila jsem o tom i s PA, fakt je to tak.
Měla jsem placentu i na ZS a ono to silný kopání všude taky není vždy úplně ok, jako když mi dítko koplo párkrát po sobě do nemocnýho žlučníku, fakt mi tekly slzy bolestí. A hůř se u toho spí, v noci to člověka budí a tak. Všechno má svoje. 😉 Hlavně, že placenta je nahoře. Hezký zbytek těhotenství 😉

kaijko
18. dub 2015

@irenka12 Taky jsem mela placentu na predni strane 😉 Az bude prcek vetsi, tak se Ti brisko vic zabouli 😉 Jinak jsem taky nemela zadny velky pohyby jako vypravely holky ze skupci se stejnym terminem 😉

miren
18. dub 2015

závist...já mám takovou fotbalistku😀 a kolem mě zase žádná nepopisuju to co já..a to jsem ve 25 tt

ronyx
18. dub 2015

@miren Já teda nevím,co je na tom k závidění.Já jsem ve 21 tt,kopanečky už mám pořádné a nevyměnila bych to za nic,člověk o miminku alespoň ví a ví,že je vše ok.Spíš chápu zakladatelku,že ji mrzí,že to necítí.

miren
18. dub 2015

ronyx@ kazda to citi jinak🙂 me by stacily ty klasicke pohyby...Ale mam je tak silne, ze se musim zastavit nebo sednout atd🙂 proto jsem v komentari predchozim dala smajl: 😀 aby se plne chapalo, ze je to jen humor🙂)))

aklin
18. dub 2015

Můžu tě uklidnit. Moje princezna mě tlačí a kope hlavně dole. Už jsem vysondovala dobu, kdy je nejvíce aktivní. Tak snad po porodu to bude takové jaké je to teď. 🙂

sarriku
18. dub 2015

ahoj, já jsem měla taky placentu na přední stěně a malý se zrovna nepředřel, aby mi dal vědět, že je v pohodě.
Pohyby jsem cítila dlouhou dobu kolem desáté večer to bylo pár ťukanců a tím to haslo, taky jsem si dělala starosti, ale aspoň jsem neměla potíže v noci, kdy mě malej svými pohyby vůbec nebudil a nerušil🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru