Skoro necítím pohyby ve 23. týdnu těhotenství

ally99
25. bře 2015

ahoj holky, jsem 22+1 a skoro necítím pohyby a to už sem je cítila. Ne teda ty pravé kopance spíš jen takové mrskání v podbřišku, ale něco jo. Jenže ted už 2 dny skoro nic. Mám pořádný obavy, jestli je všechno v pořádku. Taky mi říkala Dr že mám placentu na přední straně tak jestli kvůli tomu. Zkouším si lehnout na záda a necítím nic. Tak nevím ☹

beruska1889
25. bře 2015

@ally99 na Tvém místě bych si pro jistotu zašla k doktorovi, ať se mrkne zda je všechno v pořádku...

lajla
25. bře 2015

mam ctyri deti...trikrat placentu vzadu, naposledy v predu a bylo to znat...maleho jsem citila opravdu malo..a pokud jsi prvorodicka s placentou vpredu, tak to opravdu jeste muze trochu trvat...treba se otocil nozickama k zadum a too pak opravdu nic necitis...

terinda
25. bře 2015

Necítíš pohyby skoro vůbec nebo vůbec? 😕
V tomhle tt je ještě docela brzo a placenta to dost tlumí, ale jestli máš obavy, zajeď si na utz.
Já pro tyhle případy používám angelsound, ale v tvém tt je už zbytečný to pořizovat...

ally99
autor
25. bře 2015

no dneska spíš cítím jak kdyby mi občas ale opravdu jen občas pobublalo v podbřišku takže ani nevím jestli tohle vůbec pohyby jsou

ally99
autor
25. bře 2015

před 14 dni jsem byla na velkém ultrazvuku a to jsem necítila ještě vůbec nic a všechno bylo v naprostym pořádku, příští týden mám jít na ultrazvuk ke své doktorce tak nevím jestli mám počkat nebo radši hned

terinda
25. bře 2015

@ally99 bublání jsou dostačující pohyby v tomto tt 😉

ally99
autor
25. bře 2015

tak snad jo uvidíme co třeba zítra každopádně dekuju za uklidnění

lucinka58
25. bře 2015

Neboj, já jsem už v 25 tt a s těmi pohyby je to teda pěkná bída. U doktorky mě včera bylo řečeno, že je to tou placentou vepředu 🙂 Jinak já mám pořízený odposlech srdíčka, takže v době, kdy fakt už začínám být nervózní, tak ho vytáhnu a miminko si poslechnu 🙂 Vřele to doporučuju - je to super věc pro uklidnění 🙂

ally99
autor
25. bře 2015

to jsem ráda že v tom nejsem sama jsem prvorodička tak sem ze všeho taková vyplašená asi zbytečně ale určitě to znáte 😉

guinea
25. bře 2015

@ally99 Nenervuj se, já jsem na tom byla naprosto stejně. Taky jsem těhotná poprvé, placenta na přední straně. Nějaké převalování (ani ne kopance) jsem začala cítit POPRVÉ až minulý týden, a teprve tento týden (27. tt) je cítím opravdu výrazně! A taky byly všechny vyšetření a UTZ v pořádku...

zo_ja
10. dub 2015

Umístění placenty na to má obecně dost zásadní vliv, nestresuje se.
Já s min.a placentou vpředu cítila kopání od 16. tt, teď tou dobou jen převalování zlehka a tu tam, pak dlouho nic, ve 20. tt něco malinko, co asi nejsou prdy...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru