Stálý pocit hladu v těhotenství, je to dobře či špatně?

korinka8
5. kvě 2015

Ahoj holky, jsem v 7tydnu ... Az na to ze jsem trochu unavenejsi a o moc zravejsi nemam zadne priznaky tehotenstvi ... Jinak jak uz tema napovida jsem stale hladova jakmile se najim tak bych jedla zas ... Jak jste to mely Vy? Je to dobre ci spatne? Je to me prvni miminko takze jsem bez zkusenosti ale mam zatim dost casu se ucit ale za vecne rady a tipy budu moc rada ;) dekuji

gwendelina
5. kvě 2015

Ahoj já jsem taky zrava avšak ne už tolik jako na začátku taky jsem přibrala 6 kg teď už se hlídám ;)

korinka8
autor
5. kvě 2015

A omezovala ses nebo jsi sporadala vse na co jsi mela chut ? 🙂

cepanka
5. kvě 2015

Ja zeru porad....kdyz se nenajim, je mi zle..

zo_ja
5. kvě 2015

Když mám hlad, tak se najím. Když nemám hlad, nejím. To je přirozené, ne?
Přece Ti nebude špatně z hladu.
Někt. těhotenství jsem měla týdny šílený hlad a jedla jsem pořád ve velkým, a v jiným jsem jedla míň než normálně... Prostě dle potřeb. Neřeš, hlavní je klid a pohoda 😉

desencanto
6. kvě 2015

@korinka8 nic si z toho nedělej, jsem 6-7 tt a taky mák furt hlad 🙂 jím, ale zdravě, žádné hlouposti

brokovich
6. kvě 2015

Já to mám spíš tak, že když se nenajím, tak je mi hrozně zle. Čili toho hladu s všimnu dřív, než před těhotenstvím. Upozorní mě na něj nevolnost. Hlad jako takový ale nepociťuji. Jím jen proto, aby mi nebylo zle.

markeeet10
6. kvě 2015

Já taky v prvním trimestru nela porad hlad...takze hned v prvnich trech mesicich jsem nabrala 6kilo..no mazec..ale ted v druhem trimestru se to uklidnilo..ted si dam dve housky a mam dost..klidne i pul dne..tak uz tolik nekynu 🙂

maki73
6. kvě 2015

@korinka8 také jsem u obou těhotenství v prvních měsících snad jedla nonstop a rozhodně jsem se nijak neomezovala a dobře že tak, nejvíce by se údajně mělo přibírat ke konci a já u dcery poslední 3 měsíce už nepřibrala nic a teď u syna už se měsíc držím na 60kg a také nic, navíc když jsem jedla, nebylo mi zle, u dcery to fungovalo neomezeně, nezvracela jsem ani jednou, u syna do 4 měsíce a pak jsem začala mít celodenní nevolnosti a jídlo jsem nemohla ani vidět, takže já bych jedla, dokud to jde, kdyby náhodou 😀.

veeeraf
6. kvě 2015

Mám hlad neustále!! Ale nechutná mi, jím abych neumřela na nevolnost, ta je potom šílená

evcann
6. kvě 2015

@korinka8 to je jen obdobi, to prejde 🙂 ja to mela taky tak

korinka8
autor
6. kvě 2015

Dekuju moc za Vase zkusenosti ... Je fak ze bych si to mela uzivat kdyby se ta nevolnost nahodou objevila :D jjinak me muj predbezny termin porodu moc pobavil ... A budu mit krasny darecek a vanoce stravene v porodnici no snad si drobecek vybere jiny datum :D

ronyx
6. kvě 2015

Ahoj,já jsem ve 23 týdnu a ještě jsem jíst nepřestala 😀 .Od začátku těhu se mi zvedl apetit a pořád něco jím. 😉
@korinka8 Jinak já u prvního dítka taky měla termín na vánoce a bála se,že strávím štědrý den v porodce,nakonec se bobek umoudřil a vykoukl už 8.12 🙂 Takže štědrý den byl krásný a hlavně doma. 😉

desencanto
6. kvě 2015

@korinka8 já byla se synem na stedrý den v porodnici a vubec to není špatné ;) kdo muže říct že byl v porodnici na ŠD málokdo 🙂 vanoce byste si udělali pozfěji spolu.. 🙂

metallico_mondo
6. kvě 2015

když mě přešly nevolnosti cca v 11tt tak jsem byla taky jak tasemnice........ i teď mam stavy že týden jsem užraná a pak třeba tři dny zas naopak nemůžu jídlo ani vidět..... u prního těhu jsem byla užraná furt 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru